Ubisoft i jego problemy z pocztą.

Testowanie gier sieciowych, to moja pasja jeszcze za czasów kiedy chodziłem do technikum. Wśród nich były gry lepsze, gorsze, a nawet te, które były po koreańsku. Dla mnie liczyło się zawsze to, że testowałem jako jeden z pierwszych. Nie przejmowałem się błędami jakie się zdarzały podczas gry, bo mimo wszystko powiew świeżości zawsze sprawiał mi radość. Już teraz odchodzę od bycia testerem gier przez brak czasu, ale czasem coś mnie nachodzi i zapiszę się jako beta tester do jakieś gry. Testowałem THE CREW i teraz nadszedł czas na dodatek, o podtytule "Wild Run".

Google Panda. Wyszukiwarka do przytulania.

Ciągle słyszymy, o asystentce Cortanie wraz z aktualizacjami Windowsa 10. Apple ma swoją Siri, a Google "Google Now". Różnicą miedzy nimi jest taka, że pierwsze dwie asystentki posiadają imiona z którymi możemy się utożsamić. Usługa wujka wydaje sie bezpłciowa. Dla nas może nie mieć żadnego znaczenia. Lecz dla narodu, w którym programy muszą mieć swoją postać, może nie przyjąć się za dobrze. Ale na to znaleziono sposób.

Google Panda, to mobilna wyszukiwarka z funkcją przytulania. Urządzenie nasłuchuje pytania użytkownika i stara sie na nie odpowiedzieć.