Idiot-Aparat Nikon L31

Pół roku temu zakupiłem aparat. To był Nikon L31. Ponieważ miałem poprzednika L29 więc się zdecydowałem. I na moją subiektywną opinię chciałem go opisać.Aparat nadaje się dla osób chcących mieć takie coś na codzień ze sobą, a jakość i możliwości jakie oferuje przeciętny telefon komórkowy to za mało. Uzbierałem więc fundusza i wybrałem się na zakupy.

1. Przygotowania i zakup

Obejrzałem kilka modeli wcześniej w necie. Poczytałem opinie i recenzje o kilku modelach i... wybrałem 3 - nikona, samsunga i canona.

krótka rozprawka o historii mojej fotografii

Jakoś tak kilka lat temu zaczęła się moja przygoda z fotografią. Miałem wtedy aparat Trust i pracowałem w gazetkach Echo Miasta. Aparat był niesamowity. Patryca 0,3MPX, nie posiadał wyświetlacza, nie miał zoomu programów tematycznych... nie dało się nawet ustawić lampy błyskowej. Wizjer pokazywał to co chciał, a nie to co wychodziło na zdjęciu. W aparacie nie było karty pamięci i dało sie zrobić max 60zdjęć. Byłem z tym aparatem na wakacjach, robiłem zdjęcia w domku i w plenerze. Sporo fotek zrobiłem w pracy...