ZoneAlarm Pro Antivirus & Firewall

 • Panowie informatycy! Nie tylko mylą się internauci ale Wasi informatycy w szczególności popełniają kardynalne błędy! Dzisiaj tj. 15 grudnia 2017 roku przed godziną 15 umieściliście informację na portalu dobreprogramy.pl, że program Zone Alarm Free Antiwirus&Firewall w wersji 151.509.17508 jest programem bezpłatnym. Po jego pobraniu i zainstalowaniu okazało się to Waszym błędem, ponieważ jest to wersja płatna. Nie pijcie za dużo alkoholu bo to nic dobrego Wam nie wróży. My internauci odpowiadamy tylko za swoje błędy. A Wasi panowie opowiadają za wprowadzenie w błąd miliony użytkowników Waszego Portalu. Życzę Wam powodzenia w Waszej twórczej i błędnej informacji!!!
  15.12.2017 14:59

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

 • Pobranie tego programu graniczy z "cudem" i jest wręcz niemożliwe, ponieważ program ten został stworzony przez MICROSOFT i jest dla zwykłego użytkownika nieskuteczny do pobrania. Wielką łaską jest kiedy pracownicy Microsoftu sami bez wiedzy użytkownika zainstalują podczas jakiekolwiek aktualizacji ten program na komputerze użytkownika. Bóg Wam zapłać panie i panowie z MICROSOFTU !!!
  14.12.2017 7:03

Comodo Internet Security

 • Ten program działa jakby był po jednym większym kieliszku wódki. ponieważ zablokował mi wszystkie trzy programy cytuję: Auslogics Disk Defrag. Auslogics Registry Cleaner, Auslogics Registry Defrag. Uznał je jako wirusy. Nie pozostało nic innego jak usunąć go na stale z komputera. A informatykom, którzy tworzą ten program proszę aby naprawili to wadliwe "cudo".
  23.10.2017 9:29

Realtek High Definition Audio Codecs

 • Zainstalowanie tego sterownika Realtek w wersji R2-82 w systemie Windows 10 Home Edition jest niemożliwe z powodu błędów popełnionych przez programistów. Po pobraniu i próbie zainstalowania tego sterownika w systemie pojawia się końcowy komunikat: Instalacja tego sterownika nie powiodła się !!! Nic dodać nic ująć. Działa tylko stara wersja R2-81 PL
  05.10.2017 18:08

 • Od dnia dzisiejszego tj. 8 października 2017 roku nowa wersja sterowników R2-82 instaluje się bez przeszkód w systemie Windows 10 PL i działa prawidłowo. Nie usuwałem starej wersji tj. R2-81 PL tylko zrobiłem bezpośrednią nakładkę na tę starą wersje i udało się.
  Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy swoich błędów!
  08.10.2017 13:55

Opera

 • Panowie informatycy tak się spieszą z wydawaniem coraz to nowszych wersji przeglądarki Opera, że zanim ją umieszczą w portalu "dobreprogramy.pl" powinni wiedzieć, że w dniu w którym ją umieszczą do pobrania , w tym dniu nie ma możliwości jej zainstalowania. Trzeba odczekać dwa,trzy dni aby przeglądarkę "Opera" zaktualizować do nowej wersji. Wasz działanie jest niczym uzasadnione. Nie warto się śpieszyć i wszystkim mącić w głowach!!!
  18.10.2017 7:26

 • Nowej wersji 48.0.2685.32 nie można zainstalować na dysku twardym mojego komputera, bo instalacja jest celowo i świadomie blokowana. Pozostaje mi korzystanie tylko z wersji 47. Nie wiem kto to mi blokuje celowo i świadomie i po co mu ta cholerna nienawiść wobec mojej osoby. Wcześnie czy później i tak będą ją miał zainstalowaną.
  27.09.2017 8:09

Glary Tracks Eraser

 • Obecna wersja jak i poprzednia tj. 5.0.1.96 i 5.0.1.97 są niepoprawnie przetłumaczone na język polski i nie warto ich instalować na dysk twardy komputera bo sprawiają wiele kłopotów. Jedyna dostępna i prawidłowa przetłumaczona na język polski jest wersja 5.0.1.95.PL.
  05.09.2017 7:14

TapinRadio

 • Tę bezpłatną wersję 2.07.7 można zainstalować tylko na jednym komputerze. Jeżeli, tak jak ja mam dwa dyski w jednym komputerze to już za tę drugą instalację muszę płacić bo zawsze pojawia się wersja "professional". Ci panowie informatycy zawsze są górą "a głupich i naiwnych internautów, takich jak ja" mają zawsze mają za nic. Tu liczy się tylko forsa, forsa i nic więcej.
  21.10.2017 8:18

 • Dzisiaj jak na zamówienie panowie z Tapin Radia przestali nadawać program albo jakiś złośliwy chochlik uniemożliwił mi odsłuchiwanie jedynej prawdziwej i niepowtarzalnej stacji Radia Leliwa, Nie działa Od godziny 17,00 i nie wiem czy spustoszenia w moim komputerze dokonali hakerzy, czy też na zamówienie ktoś celowo uniemożliwia słuchania jedynej oryginalnej stacji w/w radia. Wole umrzeć nagle i niespodziewanie niż być pozbawionym tego co w moim życiu liczy się najbardziej tj. "prawdziwa muzyka"
  26.10.2017 17:42

 • Mam Tapin Radio od kilku lat. Jestem zadowolony ponieważ mogę słuchać stacji nadawanych z mojego miejsca zamieszkania. To są plusy. Minusem jest to, że ostatnią dla mnie opcją jest wersja 2.04.4 PL. Najnowsza z dnia dzisiejszego nie instaluje się na moim komputerze bo została zablokowana. Nie dla psa "ogryzek" dla mnie wersja 2.06.4 też zakazana. Może jest na to jakaś opcja??? Najnowsza wersja 2,07.2,automatycznie instaluje wersję "pro" i po czterech dniach trzeba zapłacić "haracz" aby móc korzystać z tej opcji Tapin Radia. Zachłanność producentów tej aplikacji jest przerażająca. Nic dodać nic ująć!!!
  24.07.2017 16:15

 • Nie ma możliwości zainstalowania wersji 2.07.2 w wersji bezpłatnej bo instaluje się automatycznie wersja professional (płatna). Panowie z dobrych programów bardzo przesadzają kwalifikując programy, które nie są tymi co podają w ich opisie !!! Nic dać nic ująć !
  31.08.2017 17:21

 • @Anonim (niezalogowany): Nie mam zielonego pojęcia ile może wersja płatna, bo uważam, że szkoda pieniędzy na program który używam bardzo sporadycznie.
  12.10.2017 7:40

QuiteRSS

 • Od dzisiaj tj. 19 kwietnia 2016 roku nie działa w ogóle automatyczne ani też wybranych pojedynczych kanałów RSS w tej wersji. KLapa na całego, bo był to czytnik najwyższych lotów, a jest wielkie "zero" !!!
  19.04.2016 7:23

WinRAR

 • Najbardziej "wkurzający program do archiwizacji plików itp."Trafia mnie coś nagle i niespodziewanie gdy mam go zainstalować na własnym komputerze" Kupiłem go w sklepie KOMPUTRONIK w Stalowej Woli za niebagatelną cenę 179.90 złotych polskich i zawsze po instalacji pojawia się mi wersja testowa. Na nic moje starania i pomimo umieszczenia wszystkich plików w jednym folderze , w którym został zainstalowany "zawsze jest wersja testowa". Gdy zapłacę cenę 20,00 zł za instalację w sklepie Komputronik w Stalowej Woli, wersja testowa znika i jest wersja z imieniem i nazwiskiem posiadacza tej licencji. Nie mam zamiaru do końca swych dni płacić "haraczu" za to, że nie mogę go zainstalować na własnym komputerze. Kosztowało mnie to wraz z zakupem tego cholernego programu już ponad 450,00 złotych polskich. Używam teraz programu "Ashampoo ZIP Free, bo nie stwarza jakichkolwiek programów. Proszę mi wyjaśnić, gdzie tkwi problem i kto celowo i świadomie stwarza sytuację bez "wyjścia", że nie mogę nigdy korzystać z tego za co zapłaciłem "słono" jak na polskie uwarunkowania???
  19.10.2015 15:53

Advanced SystemCare Free

 • Używałem tego programu od chwili jego ukazania na wortalu "dobreprogramy.pl. Ma tę jedną przewagę na innymi, że zaciera ślady po oglądaniu stron internetowych i inne przydatne dla sytemu funkcje. Ale u mnie nie działa nigdy zbyt długo, bo jakiś złośliwy chochlik za każdym razem zmienia mi wersję językową z polskiej na angielską.Za każdym razem muszę go przeinstalowywać po wandalach z Internetu. Komu to przeszkadza, lub kto mi mi tak daje popalić tego nie wiem? W myśl przysłowia "człowiek człowiekowi wilkiem jest" !!! To mój komuputer, nie Wasz i nic Wam do tego z jakiego korzystam programu. Jest to program bezpłatny. Jak będzie w wersji płatnej to wówczas się go na stale pozbędę.
  10.07.2015 14:10

Auslogics Disk Defrag Free

 • Zainstalowałem na swoim komputerze Auslogics DiskDefrag w wersji 6,00 wraz z automatycznie instalowanym przy tej okazji programem Auslogics BoostSpeed 7. Nie znam tego programu i zawsze go odinstalowywałem nawet przy poprzedniej wersji 5.0. Teraz z każdym uruchomieniem komputera pojawia jak "złe licho" informacja, że należy ponownie zainstalować ten program. Co robić, aby ten komunikat się nie pojawiał lub jaki inny program do defragmentacji dysków można zainstalować na swoim komputerze???
  08.07.2015 9:36

 • Szanowny Panie "torello" . Pisać i czytać robię to już od 3 roku swego życia a wiedzy i umiejętności w pisaniu mi nie brak. Odinstalowałem angielską wersję tego programu i wróciłem do starej sprawdzonej polskiej wersji językowej. Można i tak jak pan wie.
  10.07.2015 13:41

Firefox

 • Nieszczęścia chodzą parami a mnie z tą przeglądarką Firefox zdarza się coraz częściej. Ostatnio to jest dzisiaj 28 marca 2015 roku po zainstalowaniu w systemie Windows 8.1 Firefoksa 32 bitowego w wersji 36.0.4 zniknęła opcja "dodaj zakładkę" Nie ma jej i jest to celowe działanie, aby uniemożliwić mi w ogóle korzystanie z niej. Ja swoje błędy zawsze naprawiam, czego nie mogę powiedzieć o panach informatykach, którzy stworzyli tę przeglądarkę. Może też być to dziełem tych, którzy stale mi dokuczają. Nie jestem już młodym człowiekiem, raczej tym ,któremu śmierć patrzy już w oczy. Nie będę Was szanowni "PANOWIE" prosił o to, abyście pozwolili mi korzystać z tej właśnie przeglądarki. "Bóg Wam Zapłać"
  28.03.2015 15:04

 • W tej nowej wersji ( 40.0.3) Firefox nie akceptuje wtyczki Adobe Flash Player (wersja 18.0.0.232) i zamiast wyświetlania wszystkiego, pojawia się czarny obraz wraz z przewijaniem programy z dołu do góry i odwrotnie. Nie da się tego zaakceptować i program został usunięty z mojego komputera. Szkoda bo to "Jedyna przeglądarka na świecie" gdzie można instalować zakładki i są one widoczne na liście po kliknięciu na opcję "zakładki". Szkoda bo ktoś zawinił na całego a winę za to zawsze ponosi użytkownik. Dwie firmy i dwa błędy.
  08.09.2015 14:20