Firefox

 • Szanowny Panie Aragon!
  Proszę na mnie nie wrzeszczeć i pisać bzdury. Nie byłem i nie jestem informatykiem. Mam swoje zasady i nigdy nikogo w podobny sposób nie obraziłem! Pan to zrobił? Jeżeli nie mogę np. w cytowanej wyżej przeglądarce zrobić to co dawniej było dla mnie normą to teraz nią nie jest. Nie można np. wprowadzić po przeinstalowaniu na nowo tej przeglądarki swoich zakładek, bo są one blokowane lub strony nie chcą się otwierać lub wyświetlać poprawnie. Na przykład: http://www.nisko.pl. Nie można tej strony dodać do zakładek bo ta strona jest blokowana. Nie wyświetla się u mnie w tej przeglądarce strona tytułowa portalu miasta Nisko. Przedtem tego nie było. Powodem tego jest moja poprzednia opinia co świadczy o tym, że: "złośliwość ludzka nie zna granic ". Nic dodać nic ująć.
  28.03.2015 10:32

 • Nowa Mozilla Firefox niesie przykre niespodzianki. Zainstalowałem ją wraz z głównym hasłem nadanym przez fundację Mozilla, tak aby użytkownik nic nie mógł go zmienić. Jeżeli Mozilla nie ma zaufania do swoich użytkowników to powinna przestać produkować produkty, które szpiegują użytkownika a przez to użytkownik jest ubezwłasnowolniony. W poprzednich wersjach nie było to możliwe, ale widać, że czasy się zmieniają. Odinstalowałem ją z systemu na stale. Nie mam zamiaru być przez internet stale inwigilowany. Nie polecam jej w obecnej wersji. Ta wersja to 36.0.4 PL.
  27.03.2015 14:39

CyberLink PowerDVD

 • Bardzo dobry program do odtwarzania filmów DVD, ale gdy pojawiają się problemy podczas odtwarzania filmów z krążków DVD wydanych przez PC World Komputer (tych starszych wiekiem) są problemy. Nie znam angielskiego i usunąłem go z komputera aby nie stwarzać sobie dodatkowych kłopotów. Poczekam jak pojawi się POLSKA wersja językowa może w tej, albo następnej wersji tego odtwarzacza, to kupię go bez zająknięcia. Mam nadzieję, że cena tej polskiej wersji będzie w granicach zdrowego rozsądku czego życzę producentowi i wszystkim przyszłym użytkownikom tego odtwarzacza. Oby ten rok 2015 przyniósł nam dobre wiadomości co do ceny itp.
  09.03.2015 14:17

Auslogics Registry Cleaner

 • Ta wersja 4.1.0.0 jest tylko w wersji angielskiej. Ostatnia polska wersja to 2.5.1.0 i pomimo upływu lat działa wspaniale nawet w Windows 8.1 PL. Wszystkie wersje Auslogics podane w dniu dzisiejszym tj. 21 listopada 2014 roku są w wersji angielskiej. Może znajdzie się firma, która przetłumaczyłaby te trzy wersje tej firmy na język ojczysty.
  21.11.2014 12:01