Mozilla Thunderbird

 • Do wersji 52.7.0 działał bez zarzutu. Wszystko było można odczytać. Od wersji 52.9.1 jest tro jedna wielka "kupa" złomu. Nie działa prawidłowo i nie można w jakikolwiek sposób odczytać wiadomości nadchodzących z :wprost.pl" oraz "nowiny24.pl" Wiadomości owszem odbieram ale kliknięcie w daną wiadomość powoduje to, że nie można jej odtworzyć w przeglądarce bo jest wiadomość jest zablokowana. Trwa to już kilka dni i nic nie wskazuje na to aby ta wada została usunięta przez twórców tego programu.
  25.07.2018 8:09

 • Najbardziej "popieprzony program wszech czasów" z powodu jednej podstawowej rzeczy: jakakolwiek wiadomość nadsyłana z gazety.pl lub wprost pl nie da się oczytać z tego powodu, że odnośniki każdej wiadomości nie dają się otworzyć w przeglądarce internetowej jakakolwiek by to była np.opera, firefox, microsoft edge itp. Tak dalej panowie informatycy a może niebawem przeżyjecie "zawał serca" czego Wam z szczerego serca nie życzę.
  07.08.2018 12:11

Firefox

 • Największym przekleństwem nowej wersji jest to co równocześnie zainstalowano wraz z nową wersją zarówno w Operze jak i Firefoksie to jest "wszędobylskie" wiadomości tak że strona główna zarówno "Firefoxa" jak i Opery ciągnie się na "kilometr"w dól. Aby ją przewinąć całkowicie zajmuje to kilka minut. Panowie informatycy jak przypuszczam "byli lekko pijani" stwarzając tak jak i w Operze coś co w ogóle nie jest przeglądarką tylko czytnikiem wiadomości! I tak nie używałem i nie będę nadal korzystał z Firefoxa tylko usunę ją z komputera raz na zawsze. Kto jest jej wielbicielem niech z niej korzysta bo tej wersji nie można zmodyfikować. Operę można starszą wersją zmodyfikować i uniknąć kilometrowych "wiadomości".
  14.07.2018 10:37

WinRAR

 • Nie ma polskiej wersji w WinRAR 5.60 (PL????).
  26.06.2018 13:41

GeForce Game Ready Drivers

 • Najbardziej pochrzaniona firma ze wszystkich, które oferują jakiekolwiek nowe programy do swoich starych już sterowników!!! Windows 10 w wersji 32 bitowej ma zablokowane przez Firmę NVIDIA wydawanie nowych sterowników do wersji 32 bitowej dla Windowsa 10. Jedynie nowe sterowniki można pobrać dla wersji 64 bitowej sytemu Windows 10. Jeżeli tak dalej będzie się działo, to możecie pożegnać się z jakąkolwiek pozytywną opinią dla Waszej Firmy. Jak zatrudniacie nieudolnych i nieodpowiedzialnych pracowników w swoje firmie, to należy skutecznie się ich pozbyć. Jeżeli jest to Wasza odgórna bezmyślna decyzja, to należy się zastanowić na faktem czy Wasza Firma, przypadkiem po wielu Waszych bezmyślnych błędach nie ulegnie unicestwieniu!
  13.10.2018 10:09

 • Nie dla psa kość? Nie mam możliwości pobrania w wersji 32 bitowej sterowników 411.63 bo automatycznie jestem przekierowany do sterowników w wersji 391.35. Panowie informatycy jeżeli macie do mnie jakąkolwiek uwagę to proszę o tym mnie poinformować? a nie stale blokować to co dla milionów Polaków jest dostępne tylko za wyjątkiem mojej skromnej osoby!
  22.09.2018 10:55

 • Wszystkich zatrudnionych w Portalu "Dobreprogramy.pl" przepraszam szczerze i serdecznie za swój błąd i złośliwy wpis dotyczący wpisu z dnia 26.05.2018 roku. Proszę tylko o możliwość dalszego pobierania niezbędnych plików do aktualizacji Windows 8,1 PL i Windows 10 PL. Mam 70 lat i wcale nie jest mi do śmiechu ze swoim inwalidztwem.
  05.06.2018 18:47

 • "Do trzech razy sztuka" zrobić i opublikować prawidłowe sterowniki dla Firmy NVIDIA jest nie lada problemem bo i tym razem zamiast wersji 398,36 została udostępniona stara wersja sterowników. tj, 391.35. Tak trzymać nadal a wkrótce zostaniecie bankrutem, bo przekraczacie granice zdrowego rozsądku. Wprowadzacie wszystkich internautów celowo i świadomie w błąd.
  27.06.2018 6:36

RarmaRadio

 • Żadna żywa istota na tej polskiej ziemi lub nawet sam Pan Bóg nie zmusi mnie do tego abym zainstalował na swoim komputerze RarmaRadio w najnowszej wersji 2.71.2. Nie lubię nowości wciskanych mi na siłę przez internautów lub administratorów "Dobrychprogramów,pl" bo nie lubię być zmuszany i terroryzowany przez fanatyków i zarazem terrorystów z "piekła rodem". Tylko dlatego, że nie mogę zainstalować najnowszej wersji TapinRadia. Wolę umrzeć nagle i niespodziewanie niż słuchać czegoś co mi w ogóle nie opowiada. Jest i droga bardziej kosztowna ale dyplomatyczna i żaden żywa istota na tej zmieni nie zmusi mnie do czegoś co nie lubię. Bardzo proszę "od...cie się od mojej osoby raz na zawsze.Nigdy nie byłem nikomu wrogiem, ale przyparty do muru potrafię pokazać na co mnie stać w sytuacji kryzysowej. !!!
  19.04.2018 16:41

TapinRadio

 • Nie potrzebuję i nienawidzę ludzi, którzy na siłę usiłują wcisnąć mi kupno Tapin Radia w wersji 2.09.7. Nic z tego!!! Wolę słuchać muzyki z radia bezpłatnego w wersji 2.07.7 Ale pan "Twórca jak Bóg" potrafi karać nawet za słuchanie radia w wersji bezpłatnej i wyświetlać treści w wersji angielskiej aby przerwać słuchanie czegokolwiek. Myślałem, że mam do czynienia z ludźmi myślącymi ale pomyliłem się i mam do czynienia z "bezmózgowcami". Nic dodać nic ująć,. Bóg Wam zapłać "Panowie Szlachta"
  02.05.2018 20:13

 • Jeżeli mam być stale nękany i mam mieć stale blokowane Tapin Radio to proszę podać ile kosztuje wersja płatna i w jaki sposób dokonać płatności. Wykluczam płatność online bo dla swego bezpieczeństwa nigdy nie płaciłem i nie będę dokonywał jakichkolwiek transakcji online. Mogę opłacić tak jak zwykle fakturę VAT w Banku Spółdzielczym ale muszę mieć podane moje dane personalne na tej fakturze. Innej możliwości nie ma! Jest to płatność jednorazowa czy co roku trzeba wnosić odpowiednie opłaty! Czekam na wiadomość???
  04.05.2018 16:23

 • Tapin Radio ma tą jedną niepowtarzalną wadę, że jest zarówno w w wersji professional (płatnej) jak i tej bezpłatnej. Ponieważ nie przynosi twórcy (twórcom) spodziewanych zysków to nawet wersje bezpłatne od tej pory(13.01.2018) nie mogą odtwarzać normalnie ulubionych stacji bo są systematycznie zakłócane.Jeżeli panowie twórcy chcieli zarobić mnóstwo forsy, to nie tędy droga. Bo zamiast spodziewanych obitych zysków będzie mieli dosłownie wielkie "gówno", a zyski będą zerowe. Chciwość pobudza niejeden umysł a nienawiść do internatów "rujnuje". Tak było zawsze i tak pozostanie do końca świata i o jeden dzień dłużej !!!
  13.01.2018 13:59

 • Jeżeli ma Pan na tyle pieniędzy, że stać pana na kupno najnowszej wersji to życzę powodzenia. Ja pozostaje przy ostatniej bezpłatnej wersji 2,06.1 lub jak się uda zainstalować to w nowszej odsłonie 2.07.7. Jednak ta ostatnia sprawia na tyle problemów przy instalacji, że trzeba dokładnie wiedzieć "z praktyki instalowania programów" jak to zrobić. Ale to niech pozostanie nadal moją tajemnicą. 12,03.2018 godz.13,58
  12.03.2018 13:58

 • Dzięki za te kilka lat słuchania Tapin Radia w wersji bezpłatnej 2.0.7 PL. Teraz kupuję w sklepie nowy odbiornik radiowy z wieloma stacjami do słuchania w tym między innymi do odtwarzania płyt CD z muzyką. Tapin Radio usunę raz na zawsze z mojego komputera. Komputer mam od 2008 roku i nie wiem czy nawet przez całą godzinę kiedykolwiek słuchałem "Radia Leliwa". Czas leczy rany ale dusza pamięta o różnych trikach stosowanych przez twórców tego internetowego radia. Jeszcze raz serdeczne Bóg Zapłać!
  23.04.2018 9:20

Auslogics Disk Defrag Free

 • W systemie Windows 10 Home 32 bit działa bez zastrzeżeń, ale ktoś celowo usiłuję mi ten program uaktualnić to nowej wersji, Widzę w prawym dolnym ekranie monitora pojawiającą się informację aby automatycznie uaktualnić do nowej wersji, która de facto nie istnieje, Nie mam zamiaru później na nowo instalować ten system bo jest to celowe i świadome działanie "hakerów". Nic dodać nic ująć. Jest to też ostrzeżenie dla wszystkich przed instalowaniem czegoś co jest wirusem!!!
  08.01.2018 12:18

Opera

 • @pytek.80 (niezalogowany): Jeżeli interesuje Pana najnowsza wersja Opery "54.0.2952.64" niech Pan sobie ją instaluje i nie pisze "książki" w odpowiedzi na moją opinię. Jeszcze raz powtarzam "Opera nie powinna być czytnikiem najnowszych wiadomości" Jeżeli Wam panowie "użytkownicy" to się podoba to nie zastanawiajcie się i instalujcie ją na swoich komputerach. Opera została stworzona do innych celów a teraz zastępuje programy jak na przykład kanały RSS, które służą tylko i wyłącznie do czytania wieści z kraju i ze świata. Kto i co ma na swoim komputerze to nie moja sprawa. Ja od teraz zablokowałem "Operę" i nie instaluję najnowszych aktualizacji. Utrzymam ten stan do chwili gdy "Panowie" z "Dobrych programów" nie zniszczą tego co z takim trudem ciężko utrzymać do chwili obecnej tj. 28.07.2018.
  28.07.2018 8:55

 • Nie piszę książki o użytkownikach "dobreprogramy.pl" nie odpowiadam długimi"beznadziejnymi" komentarzami itp.,itp. Jeżeli ktoś cokolwiek komentuje i pisze "kilometrowe" odpowiedzi to to niech się zajmie inną dziedziną życia jak pisanie "książek" To nie jest odpowiednie do tego miejsce. Nikt przy "zdrowych zmysłach" tego nie czyta i nie opowiada na beznadziejne komentarze. Gwiżdżę na takie odpowiedzi i mam je daleko w d.........!
  11.08.2018 10:48

 • Najbardziej beznadziejna wersja przeglądarki bo wraz z aktualizacją oprócz samej przeglądarki instalują się znienawidzone przeze mnie wiadomości, w inny bardziej dostępny dla mnie sposób. Teraz oprócz ikon programów (mam ich dokładnie 60(sześćdziesiąt) wiadomości zajmują pięć razy tyle pojemności co ikony zainstalowane na stale. Odinstalowałem tę wersję 54.0.2952.41 z Windows 8,1 PL, ale tu w Windows 10 zainstalowałem Operę w wersji 53.0.2907.106 a ta przeklęta po wsze czasy wersja 54.0.2952.41 jak szalony opętany "diabeł" niszczy wszystko instalując to co mnie w ogóle nie interesuje. Wciskać komuś na siłę to co jest pochrzanione i znienawidzone bo ktoś na tym zarabia krocie serwując na siłę i bez mojej jakiekolwiek zgody na czytanie wiadomości jest po prostu przestępstwem!! Nic dodać nic ująć!
  30.06.2018 9:52

 • Przekleństwem obecnych czasów jest to, że panowie po wyższych studiach zatrudnieni w "dobre programy.pl" instalują na siłę w każdym komputerze swoje nowości o ile użytkownik taki jak ma wersję, która może zostać automatycznie aktualizowana do najnowszej wersji. "Bóg Wam Zapłać" panowie szlachta za te inspirujące aż do nieprzytomności Wasze najnowsze trendy. Nie każdy komputer nadaje się do takich "eksperymentów" a niektóre Wasze nowości wręcz niszczą i uszkadzają cały system zainstalowany na komputerze np. Windows 8,1 i Windows 10 PL. Bóg mi świadkiem, że będę z tym walczył do chwili, gdy odejdę z tego świata na zawsze. Najnowsza wersja Opery i Firefoksa to jedne wielkie bagno w którym każdy może się utopić automatycznym.Instalowaniem na siłę w obu programach "wszędobylskich różnorakich wiadomości" może każdego z nas doprowadzić do "zawału albo wylewu krwi do mózgu". Tylko starsza wersja "Opery" jest odporna na te najnowsze eksperymenty. Firefox przegrywa batalię z najnowszą wersją, która jak "śmierć" zdeformowała go na zawsze". Jestem już po siedemdziesiątce i niewiele mi brakuje, aby z powodu tych "pseudo eksperymentów" nagle odejść z tego świata na zawsze!
  21.07.2018 12:36

 • Tej wersji z końcówką "56" w ogóle nie można zainstalować na jakimkolwiek dysku twardym komputera, bo po zainstalowaniu zawsze pojawia się "Opera" z końcówką 47. Tylko ta wersja działa. Ta nowa wersja to niezły "bubel" stworzony przez informatyków i wymagający naprawy. Nic dodać nic ująć.
  16.12.2017 6:21