3D Creator Family Line 3.1.3.25

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3D Creator to program do projektowania wnętrz opracowany przez firmę Black Red White. Program pozwala samodzielnie przygotować wystrój przestrzeni kuchni i wstępnie wycenić projekt, a także przyjrzeć się fotorealistycznej wizualizacji.

3D Creator Family Line został wyposażony w bibliotekę mebli kuchennych Family Line, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Moduł do aranżacji jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu każdy może przygotować swoją wymarzoną kuchnię. Na początku trzeba wybrać szablon pomieszczenia, a następnie można w nim umieszczać obiekty – okna, drzwi, skosy, meble, oświetlenie oraz wyposażenie dodatkowe. Projekt można oglądać w dwóch i w trzech wymiarach.

Obiekty z listy elementów wyposażenia można przeciągać w odpowiednie miejsce, korzystając z możliwości przyciągania obiektów do najbliższego sąsiedztwa, obracania i tym podobnych. Od razu przy projektowaniu widoczna jest cena wybranego kompletu. Na koniec można wygenerować cennik lub wydrukować zamówienie. Program podaje też powierzchnię podłogi oraz ilość zajętego przez meble i AGD miejsca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.06.2018 21:23

jest 2018 rok i nadal nic sie nie zmieniło. Muli niemiłosiernie, nie jest wstanie pobrać bazy danych. porażka

  #1 14.08.2016 23:05

Niestety na moim komputerze się nie sprawdził.Bardzo wolno reagował na polecenia,mebli prawie nie dało się przesuwać. Ostatecznie zawiesił sie system, komputer przestał reagować,po ponownym uruchomieniu okazało sie,że nie da się przywrócić systemu...Windows10 jakby zniknął.