3D Creator Family Line 3.1.3.25

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3D Creator to program do projektowania wnętrz opracowany przez firmę Black Red White. Program pozwala samodzielnie przygotować wystrój przestrzeni kuchni i wstępnie wycenić projekt, a także przyjrzeć się fotorealistycznej wizualizacji.

3D Creator Family Line został wyposażony w bibliotekę mebli kuchennych Family Line, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Moduł do aranżacji jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu każdy może przygotować swoją wymarzoną kuchnię. Na początku trzeba wybrać szablon pomieszczenia, a następnie można w nim umieszczać obiekty – okna, drzwi, skosy, meble, oświetlenie oraz wyposażenie dodatkowe. Projekt można oglądać w dwóch i w trzech wymiarach.

Obiekty z listy elementów wyposażenia można przeciągać w odpowiednie miejsce, korzystając z możliwości przyciągania obiektów do najbliższego sąsiedztwa, obracania i tym podobnych. Od razu przy projektowaniu widoczna jest cena wybranego kompletu. Na koniec można wygenerować cennik lub wydrukować zamówienie. Program podaje też powierzchnię podłogi oraz ilość zajętego przez meble i AGD miejsca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!