3DMark 11 Build 1.0.132

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3DMark 11 to kolejna edycja popularnego na całym świecie benchmarka, służącego do testowania wydajności komputerów, głównie w kwestii wyświetlania grafiki trójwymiarowej i gier.

Wersja 11 stworzona została z myślą o technologii DirectX 11. 3DMark 11 wykorzystuje autorski silnik firmy Futuremark i sprawdza wydajność współczesnych maszyn przy generowaniu złożonych scen. Sześć zupełnie nowych testów sprawdza jak maszyny pracujące w technologii DirectX 11 poradzą sobie z takimi elementami, jak wolumetryczne światła, tesselacja oraz nowe filtry, i z obsługą wielowątkowości. Podobnie, jak w przypadku starszych wydań, po zakończonych testach prezentowany jest wynik punktowy, który można porównać z wynikami innych użytkowników.

Minimalne wymagania:

  1. karta graficzna kompatybilna z DirectX-em 11;
  2. system operacyjny Windows Vista lub nowszy;
  3. procesor 1,8 GHz (dwurdzeniowy)
  4. 1 GB pamięci RAM
  5. 1,5 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Uwaga!

  1. Instalator umożliwia instalację wersji darmowej, ograniczonej funkcjonalnie (Basic) i płatnej (Advanced).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!