3DMark Vantage Basic 1.1.3

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3DMark Vantage to darmowy, do wykorzystywania wyłączenie w celach prywatnych zestaw testów firmy Futuremark używany do sprawdzenia komputerów głównie w zakresie wyświetlania grafiki trójwymiarowej.

Narzędzie udostępnia szereg testów przygotowanych z myślą o systemie Windows Vista i układach graficznych zgodnych z DirectX 10. Wyniki prezentowane są w zrozumiałej formie w postaci wyniku punktowego. Dzięki ogromnej bazie danych z całego świata, twórcy programu umożliwiają sprawdzenie jak sprzęt użytkownika wypada na tle wyników innych komputerów. Z każdą kolejną edycją możliwości pomiarowe aplikacji są wzbogacane, aby umożliwiać dogłębne przetestowanie najnowszych technologii.

Wersja Basic została ograniczona funkcjonalnie i umożliwia przeprowadzenia wyłącznie czterech testów w trybie umiarkowanego obciążenia (dwóch dla układu grafiki i dwóch dla procesora). Pozostałe tryby jak i większa funkcjonalność pojawiają się w wersjach Advanced i PRO.

Minimalne wymagania systemowe:

- procesor 32 lub 64 bitowy z obsługą SSE2
- 1 GB pamięci RAM
- 1 GB wolnej przestrzeni na dysku
- karta graficzna zgodna z DirectX 10
- system Microsoft Windows Vista lub 7

Informacja:

Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!