3nity Media Player 3nity Media Player 5.1.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3nity Media Player to darmowy odtwarzacz multimedialny, wspierający wszystkie najpopularniejsze i najczęściej spotykane formaty multimedialne. Program cechuje się lekkością i szybkością działania, przez co może stanowić interesującą alternatywę dla innych odtwarzaczy.

Wśród plików, które możemy odtworzyć za pomocą 3nity Media Player można wymienić chociażby formaty AVI, MKV, DivX, MP4, OGG, ACC i nie tylko. Program bez trudu poradzi sobie także z odtwarzaniem strumieni internetowych (przykładowo radio internetowe lub podcasty), odczytaniem filmu na płycie DVD, czy też płyty audio CD. Posiada także opcje pozwalające na wykorzystanie go jako "playera" dla kart telewizyjnych. Wszystko to odbywa się w ramach lekkiego interfesu, którego poszczególne elementy możemy aktywować i wedle potrzeby.

Odtwarzane media możemy nie tylko oglądać w oknie lub na pełnym ekranie, ale także nieco poprawiać dzięki wbudowanym w aplikację funkcjom takim jak wyostrzanie obrazu, poprawa jasności, nasycenia kolorów, czy też skorzystać z equalizera do regulacji brzmienia dźwięku. 3nity Media Player poradzi sobie także w przypadku plików wideo z wieloma ścieżkami audio, posiadającymi menu (jak w przypadku filmów na DVD), czy też z napisami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!