r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

40 tysięcy aplikacji w Windows Phone Marketplace

Strona główna Aktualności

Dawno nie było wiadomości o rozwoju Windows Phone Marketplace — platformy dystrybucji aplikacji dla Windows Phone. A tymczasem wcale nie ma się on tak źle.

Sklep z aplikacjami dla telefonów z systemem Microsoftu osiągnął ważny w swoim rozwoju kamień milowy. Po 13 miesiącach istnienia i jednej ważnej aktualizacji systemu, na swojej drodze Windows Phone Marketplace zobaczył milliarium opatrzone liczbą 40 tysięcy aplikacji.

40 tysięcy to niewiele w porównaniu do App Store i Android Market, z których każdy ma obecnie ponad 500 tysięcy aplikacji, ale stare przysłowie mówi: nie liczy się liczba, a jakość. A tutaj znajdziemy sporą kolekcję dobrych gier z Xbox Live, przydatne narzędzia typu latarka, czytnik RSS czy nawigacja, oraz aplikacje do pracy z popularnymi usługami i serwisami: Facebook, Vimeo, Dropbox, Radio BBC, Twitter, Wordpress, Google+.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacji na Windows Phone 7 nie przybywa może lawinowo, ale wzrost ich liczby powoli przyspiesza. Średnio miesięcznie przybywa niewiele ponad 3 tysiące pozycji i można założyć, że te podstawowe aplikacje, bez których nie może się obejść statystyczny użytkownik smartfona, już w Windows Phone Marketplace zostały umieszczone. Na wielu polach wciąż są braki, ale pozostaje mieć nadzieję, że wypełniające je aplikacje niedługo trafią do sklepu. Windows Phone ma obecnie niespełna dwuprocentowy udział w rynku, ale należy pamiętać, że to wcale nie tak mało użytkowników, bo rynek jest przecież ogromny.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.