r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

404Sight 1.0.1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

404Sight to widziana z perspektywy trzeciej osoby dynamiczna gra akcji 3D z mocnym naciskiem na elementy zręcznościowe.

Tytuł nastawiony jest na rozgrywkę jednoosobową, ale rekompensuje to w pewnym stopniu sposobem poruszania i przemieszczania się postaci opartym o Parkour – pochodzącą z Francji formę aktywności fizycznej polegającą na jak najprostszym i najszybszym pokonywaniu wszelakich napotkanych na drodze przeszkód.

Wcielamy się w futurystyczną postać, której głównym celem jest właśnie jak najszybsze dotarcie do wyjścia z każdego kolejnego układu. Na przeszkodzie stają różnego rodzaju utrudnienia w postaci zapór, blokad, spowolnień i przepaści, ale dzięki możliwości podglądu w dowolnie wybranym momencie aktualnie przemierzanej trasy oraz super przyspieszeniu nasza bohaterka jest w stanie sprostać każdej przeszkodzie wykonując przy tym dodatkowe, ekwilibrystyczne ewolucje. Nie bez znaczenia jest też stale upływający czas.

W trakcie zmagań gracz ma stały widok na dalszą trasę, ale biorąc pod uwagę dynamizm i szybkość rozgrywki należy umiejętnie korzystać z wszelkiego rodzaju wspomagaczy, gdyż komplikują one mocno proces szybkiego planowania kolejnego skoku.

Gra, podobnie jak wiele jej podobnych, oparta jest na nieśmiertelnych SkyRoads. Ubrana w nowocześniejszą (Unreal Engine 4), bardziej stylową grafikę oraz futurystyczną, klimatyczną muzykę z odrobiną dubstepu powinna przypaść do gustu wielu miłośnikom tego rodzaju gier.

Uwaga!

  • Grę można zainstalować bezpośrednio ze strony producenta lub za pośrednictwem platformy internetowej Steam – pozwalającej nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującej graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
  • Tytuł cały czas jest w fazie tworzenia i jest stale dopracowywany, ale w trakcie gry nie stwierdziliśmy poważniejszych uchybień uniemożliwiających lub utrudniających rozgrywkę.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

404Sight na weekend: futurystyczny parkour w rytmach dubstepu

15
25.04.2015  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy 404Sight - widzianą z perspektywy trzeciej osoby dynamiczną grę akcji 3D z mocnym naciskiem na elementy zręcznościowe. Tytuł nastawiony jest na rozgrywkę jednoosobową, ale rekompensuje to w pewnym stopniu sposobem poruszania i przemieszczania się postaci opartym o Parkour – pochodzącą z Francji formę aktywności fizycznej polegającą na jak najprostszym i najszybszym pokonywaniu wszelakich napotkanych na drodze przeszkód. Wcielamy się w futurystyczną postać, której głównym celem jest właśnie jak najszybsze dotarcie do wyjścia z każdego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #3 03.04.2016 16:52

Fajna gierka na weekend :D

Dementor   37 #2 27.03.2016 00:35

Futurystyczny chłam, ciężko pobieralny

saturno   12 #1 25.04.2015 14:52

Ściągałem grę z dwóch źródeł i instalator zawsze ma 248,3 MB.
Skąd się wam wzięło 406 MB?

Edycja:
Bajzel mają na stronie: http://404sight.com/builds/
Ściągałem spod odnośnika 1.0.1, a okazało się że ściągnęła się wersja 9,7

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.