Obraz z iPada bądź iPhone'a na komputerze, bezprzewodowo

Wszyscy fani Apple lub też po prostu osoby podobnie jak ja zainteresowane tematem wiedzą co to AirPlay. W ogromnym uproszczeniu, jest to coś w stylu DLNA czyli możliwość bezprzewodowego rzucenia obrazu z naszego iPada, iPhona lub komputera Mac na telewizor lub inne przeznaczone do tego urządzenie. Oczywiście firma z Cupertino ma nieco na bakier z tematem kompatybilności swoich rozwiązań ze sprzętem innym niż ich własny, więc w teorii funkcji nie wykorzystamy nie mając Apple TV. Tyle w kwestii teorii.

Krótkie przemyślenia o wojnie platform mobilnych

Na początku był iOS... w zasadzie to wcale nie. Mimo, że wiele osób uważa iPhona za pierwszy prawdziwy smartfon, na początku był Symbian, Windows Mobile. To z tymi systemami powstawały pierwsze smartfony i cieszyły użytkowników swoimi ogromnymi jak na tamte czasy możliwościami. Potem wszedł właśnie iOS pierwotnie nazwany iPhone OS'em wraz z pierwszą słuchawką od firmy Apple.

Sam system, podobnie z resztą jak telefon z nadgryzionym jabłkiem był mocno ograniczony.

Najlepsze gry dla iOS — Touch Grind Skate 2

Przede wszystkim, witam wszystkich! Jest to mój pierwszy wpis, więc chciałbym go poświęcić grze można powiedzieć kultowej. Mimo, że jej historia nie jest długa a premiera miała miejsce na sprzęcie mobilnym nowej generacji (bo już z iOS), był to swego rodzaju przełom.

Pamiętam czasy mojej fascynacji wyczynową jazdą na deskorolce.