Historii z zasięgiem LTE ciąg dalszy

Chciałbym na chwilę (no - troszkę przydługą chwilę) powrócić do opisywanego przeze mnie wcześniej problemu, jaki mam z siecią Play/RedBull mobile.

Niestety cały czas użeram się z siecią, o odbieranie połączeń podczas korzystania z zasięgu LTE. W skrócie - podczas gdy jestem w zasięgu LTE nie dochodzi do mnie część połączeń przychodzących.

Analiza języka w czasopismach komputerowych

Od pewnego czasu porządkuję pliki, które mam w różnych lokalizacjach – zarówno zapisane lokalnie, jak i w chmurach. Znalazłem dzięki temu coś ciekawego – materiały do swojej prezentacji maturalnej na ustny egzaminu z języka polskiego (czyli sprzed dziesięciu lat ale cóż...). Wiem, że analiza tekstu jest czymś mało związanym z serwisem technologicznym. Zdecydowałem się to opublikować, ze względu na analizowany przeze mnie materiał – swoją pracę oparłem na czasopiśmie (słowo klucz – to nie gazeta :P. Kto pamięta ten wie :) ) CD-Action. Mam nadzieję, że wpis Was zainteresuje.

UOKiK bierze się za pre-paid'y

Natrafiłem dzisiaj na dość interesującą wiadomość - cóż interesującą dla posiadaczy telefonów na kartę.Do tej pory zmiana operatora (czy to przeniesienie numeru, czy kupno nowego startera w innej sieci) wiązało się z małym problemem. Mianowicie wszystkie środki, które zgromadziliśmy u dotychczasowego operatora i których nie wykorzystaliśmy przepadały nam. W czasach przed no-limits nie był to pewnie zbyt duży problem. Ale aktualnie wiele ofert pre-paid to tak na prawdę karty skarbonki.

Problematyczny zasięg LTE w Play

Wpis z cyklu gorzkich żali :P

Przez dość długi czas posiadałem telefony bez łączności LTE. I mówiąc szczerze nie bardzo się do tej technologii paliłem. Fakt, myślałem sobie że fajnie byłoby mieć możliwość szybszego przesyłania plików itp. Ale zarówno w robocie jak i w domu mam wifi więc brak tej technologii w telefonie nie był aż tak uciążliwy.Ale niedawno przyszedł czas na zmianę telefonu (o czym szerzej pisałem tutaj i