Jak stracić 150 złotych, czyli Esperanza DT AX2 HD

W supermarketach można kupić wiele "wydajnych" tabletów z 512 MB RAM na czele. Ja postanowiłem skusić się na tablet Esperanza Dream TAB 7' AX2 HD. No cóż, już na samym wstępie, nie będę tego ukrywał - nie kupujcie tej zabawki dla przedszkolaków,

Zacznijmy od początku. Tablet kupiłem na promocji w Carrefourze. Urządzenie zapakowane jest w białe, tekturowe pudełko z obrazkiem przedstawiającym jaki to nasz tablet nie jest super. Możemy dowiedzieć się, że Esperanza dostała medal za jakość roku 2010. Szczerze? Nie wiem za co.

Co warto kupić podczas wyprzedaży na Steamie?

Do 4 stycznia trwa jeszcze wielka świąteczna wyprzedaż na Steam. Warto więc skorzystać ze zniżek, jeśli ktoś ma zamiar kupić wymarzoną grę. Co jednak najbardziej opłaca się kupić pod względem różnicy cen i jakości?

1. Gothic® 3Bezimienny bohater staje się legendą! Myrtana, kraina pogrążona w zamęcie: król Rhobar, najechany przez orków z mrocznych krain północy, wraz z garstką żołnierzy broni dawnej twierdzy, Vengardu. Chaos pogrążył tę krainę. Rebelianci stawiają opór, a asasyni z południa otwarcie kolaborują z orkami.