3 sposoby na wydłużenie czasu pracy laptopa

Naturalną cechą akumulatorów jest ich zużywanie z czasem. Każdy cykl ładowania i rozładowania wpływa na spadek parametrów i po kilkuset cyklach czas pracy baterii zauważalnie będzie się różnił od tego pierwotnego. Mimo iż jest to normalny proces i nie jesteśmy w stanie go uniknąć,istnieją sposoby na przedłużenie czasu pracy laptopa. Jak możemy to zrobić?

1. Bateria powiększona

Najbardziej powszechną metodą na wydłużenie czasu pracy laptopa jest wyposażenie go w baterię o powiększonej pojemności. Uzyskuje się ją poprzez zwiększenie ilości ogniw w akumulatorze.

Jak wybrać idealny dla siebie powerbank?

Kiedy się zastanowić chwilę nad tym, jak prostym urządzeniem jest power bank, aż trudno się nie dziwić, że dopiero od niedawna tak naprawdę zdobywa swoją popularność. Jedno, bądź kilka ogniw litowo-jonowych, lub litowo-polimerowych, wyjście, wejście USB i niemal gotowe. Oczywiście pozornie jest to banalna konstrukcja i nie zapowiada się, by kupno power banku miało być trudną decyzją, jednakże jest sporo kwestii o których należy pomyśleć, zanim się zdecydujemy. Pozwólcie, że was poprowadzę.