r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

4K Slideshow Maker 1.6.1.938

Strona główna Mac Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4K Slideshow Maker to prosta aplikacja do tworzenia pokazów slajdów z naszych zdjęć. Dzięki niej łatwo i szybko stworzymy profesjonalny pokaz z przejściami i muzyką w tle.

4K Slideshow Maker ma bardzo łatwy do opanowania interfejs, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Praca z programem rozpoczyna się od importu zdjęć metodą przeciągnij i upuść lub wskazując lokalizację ręcznie. Możliwe jest również zaimportowanie zdjęć z konta w serwisie Instagram. Po dodaniu plików mamy możliwość podglądu jak po zapisaniu będzie wyglądał pokaz.

r   e   k   l   a   m   a

Film można uatrakcyjnić dodając do niego muzykę. Ciekawą funkcją jest wykrywanie twarzy, co pozwala na odpowiednie wykadrowanie fotografii. Gotowe dzieło można wyrenderować w bardzo wysokiej jakości – maksymalna rozdzielczość to 4K. W preferencjach możemy zmienić między innymi format docelowego pliku wideo, jego proporcje, czas wyświetlania pojedynczego zdjęcia, czas przejścia, a także ustawić miejsce, w którym program ma zapisywać gotowe pokazy slajdów.

4K Slideshow Maker to prosta w obsłudze aplikacja. Znakomicie sprawdzi się jeśli chcemy zaprezentować zdjęcia swoim znajomym w nieco oryginalniejszej formie niż zwykłe pliki. Program dostępny jest bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.