4K YouTube to MP3 4K YouTube to MP3 3.3.9.1844

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4K YouTube to MP3 to program służący do zapisywania dźwięku z filmów opublikowanych w serwisach YouTube, Vimeo, SoundCloud, DialyMotion, Flickr oraz Facebook.

Aplikacja jest banalna w obsłudze. Wystarczy wkleić link, a program od razu przystąpi do konwersji. Gotowa ścieżka dźwiękowa zapisywana jest do formatu mp3, m4a lub ogg. Można także ściągać całe listy odtwarzania z YouTube, wtedy program stworzy także plik z playlistą w formacie m3u. W preferencjach można ustawić między innymi lokalizację, w której będą zapisywane utworzone pliki, wybrać ich jakość oraz format. Dodatkowo możliwe jest włączenie opcji automatycznego importu do biblioteki iTunes. Program ma także wbudowany prosty odtwarzacz, dzięki któremu możemy odsłuchać pobraną muzykę.

4K YouTube to MP3 to narzędzie umożliwiające łatwe i wygodne pobieranie ścieżki audio. Obsługa wielu serwisów i dodatkowe funkcje czynią z niego kompleksowy program służący do tego celu. Aplikacja jest bezpłatna, jednak część funkcji dostępna jest po wykupieniu opcjonalnej licencji. W wersji darmowej można pobierać playlisty zawierające maksymalnie 25 plików. Płatna wersja nie ma takiego ograniczenia i umożliwia pobieranie całych kanałów na YouTube.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!