4Media Download YouTube Video 4Media Download YouTube Video 5.6.9

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4Media Download YouTube Video to darmowe i multiplatformowe narzędzie przeznaczone do pobierania wysokiej jakości materiałów wideo z serwisu YouTube. Doskonale radzi sobie ono z przechwytywaniem i zapisywaniem lokalnie klipów w jakości 720p, 1080p i 4K, wspierając również materiały w 3D.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze - wystarczy, że w głównym oknie aplikacji wkleimy link do ulubionego filmiku, zdefiniujemy podstawowe parametry pliku wyjściowego i klikając przycisk 'Download' zainicjujemy operacje pobierania. Możliwe jest niestety pobieranie pojedynczych klipów (brak obsługi playlist) oraz zapisywanie ich na dysku komputera w formacie FLV, MP4, 3G i Webm. Opcje konfiguracyjne umożliwiają definiowanie domyślnej jakości pobieranych materiałów, formatu, lokalizacji do ich zapisania, a także maksymalnej ilości jednocześnie pobieranych wideo.

4Media Download YouTube Video udostępnione zostało dla platform Windows oraz Mac OS. Twórcy oferują również komercyjną edycję narzędzia, która dodatkowo dysponuje opcją konwersji wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!