4sync 1.2.38

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4sync to darmowa i multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca synchronizowanie danych oraz współdzielenie ich z innymi użytkownikami za pośrednictwem Internetu. 4sync stanowi doskonałą alternatywę dla najpopularniejszego obecnie Dropboksa.

4sync to internetowy dysk twardy, pozwalający przechowywać dowolne pliki i foldery na zewnętrznym serwerze, a także w łatwy sposób udostępniać je innym znajomym w sieci. Korzystając z tego oprogramowania możemy uzyskać dostęp do własnych plików z dowolnego komputera, telefonu komórkowego lub innych urządzeń przenośnych.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudze i wygodnym dostępem do własnych danych znajdujących się na serwerze. Po zainstalowaniu programu i założeniu bezpłatnego konta, otrzymujemy 15GB darmowej przestrzenni na wirtualnym dysku w trybie online. Pliki i foldery możemy przesyłać i udostępniać na dwa różne sposoby - z poziomu przeglądarki internetowej lub korzystając ze specjalnego utworzonego folderu w moich dokumentach.

Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie 4sync.com, możemy przy użyciu wbudowanego panelu zarządzać i synchronizować wszystkie nasze dane raz wykonywać wiele innych przydatnych operacji na plikach (zmieniać nazwy, edytować znaczniki i dodawać opisy, udostępniać znajomym i konwertować do formatu PDF). 4sync doskonale nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych i zabezpieczeniu ich przed szkodliwymi wirusami.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciejnet   13 #12 12.06.2016 22:28

Potwierdzam. Było darmowe i sie kilka lat temu skończyło. Swego czasu sposób osób wykorzystywało 4share to dzielenia sie plikami. Pewnie to zaważyło o opłatach.

alvar696   1 #11 07.08.2014 10:24

Dzisiaj dostałem maila od zespołu 4sync z informacją, iż usługa nie będzie już darmowa, a jedyny dostępny plan to terabajt danych za 99 $ rocznie...

alvar696   1 #10 22.07.2014 16:06

Na razie po zainstalowaniu na 2 komputerach z Windowsem 7 zauważyłem poważne spowolnienie pracy systemu. Nie wiem, czy jest to związane z synchronizacją plików i później wszystko wróci do normy, czy tak po prostu działa ten program. Niemniej jednak pomimo faktu, iż trwa synchronizacja spowolnienie wydaje się być zbyt duże... Korzystając z Dropboxa nie odnotowałem takich problemów...

Dodane 2 dni później: Po początkowych problemach zamulanie ustąpiło. Na razie wszystko funkcjonuje poprawnie :)

Autor edytował komentarz.
  #9 02.04.2014 20:41

: STM
By utrzymać konto musisz się logować co najmniej jeden raz na 180 dni. W innym przypadku konto zostanie skasowane.Jest darmowe do wys.15 GB.Problem z plikami powyżej 2 GB, nie przyjmuje.
Konto jest całkiem OK.

  #8 29.03.2013 00:47

Pod linkiem http://www.4sync.com/terms.jsp są 'Warunki używania' i tam można znaleźć m.in. taki fragment, cytuję:
YOU HAVE TO LOG INTO YOUR FREE ACCOUNT AT LEAST ONCE PER EVERY 180 DAYS. OTHERWISE, YOUR FREE ACCOUNT AND ALL OF YOUR CUSTOMER DATA WILL AUTOMATICALLY BE DELETED. DELETED CUSTOMER DATA CANNOT BE RESTORED.
To chyba może być odpowiedź na pytanie Remix'a.
Pozdrawiam

Remix   13 #7 28.03.2013 14:41

Witam!

Ja widzę w ustawieniach konta:

Expires in: 179 dni

Też tak macie? Z tego wynika, że darmowe konto jest tylko na 6 miesięcy, a potem co?... trzeba będzie rozszerzyć i płacić?

Hall9000   4 #6 24.01.2013 15:46

Do k.. nędzy,żeby najpierw musieć pobierać program do pobierania programu ( za każdym razem ) który na dodatek próbóje doinstalować jakiś shit to jest skandal.Żegnam ten portal bo spadł na dno.Do widzenia Państwu

wladwas   2 #5 27.10.2012 13:58

Witam serdecznie !
Chciałbym polecić tą chmurę,ponieważ ma sporą pojemnośc jak na free i całkiem fajnie działa na Viscie.Nie zgadzam się z jednym z przedmówców jakoby małe pliki można było tylko wrzucać,wrzuciłem z pełnym powodzeniem pliki filmowe po ok. 700 M więc można.Inne chmury mają zdecydowanie mniejszą pojemnośc oczywiscie za free.Atak wogóle warto mieć kopie waznych dokumentów i nie tylko gdzieś jeszcze niż tylko na kompie.Przecież różnie bywa z systemem jak i dyskami.Pozdrawiam.

  #4 05.10.2012 01:50

A ja wrecz przeciwnie do przedmówcy (michal0032), polecę usługę 4sync. Szybko (upload ile fabryka dała w łącze), stabilnie (czego nie mogę powiedzieć o ccloud (zrywanie połączenia podczas uploadu i komunikaty "Server I/O error") czy problemach z MegaCloud - dzielone pliki nie dające się pobrać), brak samowolki programu synchronizującego jak to bywa z sugarsync (ani się obejrzysz jak Ci ściągnie z servera to co świadomie usunąłeś z dysku kompa). 15GB miejsca na pliki, limit 2GB (2048MB) dla pliku.. I do tego po polsku! Przynajmniej na www, bo klient nadal jest po angielsku. Drops był dla mnie prekursorem takich usług, ale obecnie można znaleźć lepsze rozwiązania, z większymi limitami miejsca i wielkości plików, z ciekawszymi rozwiązaniami mobilnymi (odsłuchiwanie muzyki, dzielenie się playlistami, itd). Szukajcie a znajdziecie usługę najbardziej Wam pasującą. Warto spróbować różnych a nie zagapić się tylko na dropboxa.

michal0032   1 #3 26.07.2012 11:41

Nie polecam zdecydowanie. Nie wiem jakim cudem ale podczas wrzucania plików dość istotnych pozmieniały się nazwy plików tzn: dodało sobie na serwerze "_2" lub "_3" i program przestał pracować prawidłowo przez co straciłem ważne informacje zawarte w bazie SQL. Skusiłem się pojemnością 15 GB jednak z rozczarowaniem. Wolna praca, w przeciwieństwie do konkurencji jak "Dropbox" bądź to "Dysk Google". Jednym słowem : UNINSTAL.

touyen   4 #2 19.07.2012 11:48

jaki limit 2mb pomyliłeś z 2gb bo tyle daje 4shared!

Piotrek2255   11 #1 02.07.2012 13:07

Limit pliku 2mb - dziękuję, postoję :)