4sync 4sync 1.2.38

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4sync to darmowa i multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca synchronizowanie danych oraz współdzielenie ich z innymi użytkownikami za pośrednictwem Internetu. 4sync stanowi doskonałą alternatywę dla najpopularniejszego obecnie Dropboksa.

4sync to internetowy dysk twardy, pozwalający przechowywać dowolne pliki i foldery na zewnętrznym serwerze, a także w łatwy sposób udostępniać je innym znajomym w sieci. Korzystając z tego oprogramowania możemy uzyskać dostęp do własnych plików z dowolnego komputera, telefonu komórkowego lub innych urządzeń przenośnych.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudze i wygodnym dostępem do własnych danych znajdujących się na serwerze. Po zainstalowaniu programu i założeniu bezpłatnego konta, otrzymujemy 15GB darmowej przestrzenni na wirtualnym dysku w trybie online. Pliki i foldery możemy przesyłać i udostępniać na dwa różne sposoby - z poziomu przeglądarki internetowej lub korzystając ze specjalnego utworzonego folderu w moich dokumentach.

Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie 4sync.com, możemy przy użyciu wbudowanego panelu zarządzać i synchronizować wszystkie nasze dane raz wykonywać wiele innych przydatnych operacji na plikach (zmieniać nazwy, edytować znaczniki i dodawać opisy, udostępniać znajomym i konwertować do formatu PDF). 4sync doskonale nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych i zabezpieczeniu ich przed szkodliwymi wirusami.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!