4th & Mayor 4th & Mayor 3.18.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

4th & Mayor jest alternatywą dla oficjalnej aplikacji serwisu społecznościowego Foursquare. Ma wszystkie same funkcje znane z oryginału. Można śledzić znajomych (dosłownie, gdyż serwis bazuje na lokalizacji GPS użytkowników i odwiedzanych przez nich miejscach), odkrywać nowe miejsca oraz je dodawać do mapy.

Przez wielu użytkowników uważana jest za aplikację lepszą na Winodws Phone 7 niż oryginał, który przestał być wspierany na starszą platformę.

Główna panorama (menu) dzieli się na 3 zakładki: friends, explore i lists. W pierwszej widzimy gdzie ostatnio nasi znajomi zrobili słynny check-in. Jako pierwsi wyświetlają się znajomi z tego samego miasta, dalej znajomi z innych miast.

Na belce znajdują się przyciski check-in, dodaj znajomego, odśwież oraz dostęp do mapy. Jeżeli chcemy się zameldować, należy znajdować się w pobliżu tego miejsca. Telefon zlokalizuje użytkownika i poda najbliższe punkty. Czasami może się zdarzyć, że czegoś nie będzie w bazie i w takiej sytuacji użytkownicy mogą sami dany obiekt czy lokal dodać. Check-in również da się zrobić za pomocą kodu QR (wiele lokali przykleja odpowiednie nalepki w widocznych miejscach i warto się za nimi rozejrzeć).

Jako kafelek przypiąć można skrót do aplikacji lub konkretne miejsce. W ustawieniach zmieniamy wygląd kafelka.

Aplikacja jest lekka i prosta, działa na każdym urządzeniu. Jeżeli więc oryginalna aplikacja Foursquare nie sprawdza się, użytkownicy mają dobrą alternatywę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!