5 lat OpenOffice Polska

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma OpenOffice Polska, twórca polskiej odmiany popularnego otwartego pakietu biurowego OpenOffice.org, obchodzi właśnie piątą rocznicę założenia. Z okazji jubileuszu, firma bezpłatnie udostępniła wersję testową nadchodzącego wydania 2008.

Pakiet może być legalnie instalowany na komputerach wykorzystywanych w domu i firmie, do użytku komercyjnego i niekomercyjnego - bez ograniczeń. Aktualnie dostępna jest tylko wersja dla Windows. Dodatkowo, każdy użytkownik może skorzystać z nieodpłatnego 2-tygodniowego Wsparcia Technicznego. Oferta obowiązuje od 12 września aż do odwołania.

Wydanie 2008 jest oparte na kodzie źródłowym OpenOffice.org 2.3. Jest to wydanie Beta oprogramowania i zawiera niedociągnięcia, które zostaną usunięte w wersji finalnej. Dodatkowo, każdy kto pobierze wersję Beta będzie miał możliwość zakupu wersji finalnej w promocyjnej cenie. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Szczegóły na temat promocji oraz funkcji w nowej wersji pakietu znaleźć można na stronie firmy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych