reklama

50 e-booków za 50% ceny w promocji księgarni internetowej Helion

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Dziś jest ostatni dzień, w którym można wziąć udział w promocji księgarni internetowej Helion, w ramach której 50 e-booków można kupić za 50% ceny. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili: jest w czym wybierać, a pozycje są zróżnicowane tematycznie.

Wsród nich znalazły się zarówno proste poradniki dotyczące stawiana pierwszych kroków w programowaniu czy projektowaniu stron, jak i książki dla bardziej zaawansowanych, stanowiące w księgarni bestsellery. Na kupnie niektórych e-booków można w ramach trwającej do końca dzisiejszego dnia promocji zaoszczędzić nawet do 50 złotych.

Wsród najpopularniejszych pozycji objętych promocją można znaleźć między innymi „Java 8. Przewodnik doświadczonego programisty”, „Black Hat Python. Język Python dla hakerów i pentesterów” czy „Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów”.

Wybór jest całkiem duży, a ceny więcej niż atrakcyjne. Wszystkie e-booki objęte zniżką można znaleźć na stronie promocji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama