r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

50 e-booków za 50% ceny w promocji księgarni internetowej Helion

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Dziś jest ostatni dzień, w którym można wziąć udział w promocji księgarni internetowej Helion, w ramach której 50 e-booków można kupić za 50% ceny. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili: jest w czym wybierać, a pozycje są zróżnicowane tematycznie.

Wsród nich znalazły się zarówno proste poradniki dotyczące stawiana pierwszych kroków w programowaniu czy projektowaniu stron, jak i książki dla bardziej zaawansowanych, stanowiące w księgarni bestsellery. Na kupnie niektórych e-booków można w ramach trwającej do końca dzisiejszego dnia promocji zaoszczędzić nawet do 50 złotych.

Wsród najpopularniejszych pozycji objętych promocją można znaleźć między innymi „Java 8. Przewodnik doświadczonego programisty”, „Black Hat Python. Język Python dla hakerów i pentesterów” czy „Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów”.

r   e   k   l   a   m   a

Wybór jest całkiem duży, a ceny więcej niż atrakcyjne. Wszystkie e-booki objęte zniżką można znaleźć na stronie promocji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.