r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

50 miliardów pobrań z App Store

Strona główna Aktualności

Google wczoraj pochwalił się, że z Play użytkownicy Androida zainstalowali już 48 miliardów aplikacji. Jak na zawołanie pojawiła się informacja ze strony konkurencji — Apple powiadomił, że jego platforma przekroczyła symboliczną granicę 50 miliardów.

Apple twierdzi, że posiadacze urządzeń z iOS pobierają średnio 800 aplikacji na sekundę i instalują ich ponad 2 miliardy miesięcznie — nieznacznie więcej, niż Androidowcy, którzy w ciągu ostatnich 6 tygodni pobrali 2,5 miliarda aplikacji. Widać, że posiadacze urządzeń z jabłkiem, których jest mniej niż mających urządzenie z Androidem, są bardziej zainteresowani dostępnymi aplikacjami. Nie jest też tajemnicą, że aplikacje z App Store przynoszą większe zyski deweloperom.

App Store istnieje istnieje od 10 czerwca 2008 i mówi się, że zrewolucjonizował sposób, w jaki używamy smartfonów. Android Market, przekształcony potem w Google Play, jest nieco młodszy — powstał 22 października 2008.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.