500 Backgrounds 1.6.5.0

Strona główna Windows Phone Personalizacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

500 Backgrounds to aplikacja która umożliwia personalizowanie ekranu blokady poprzez zmianę zdjęcia na jedno z serwisu 500px. Aplikacja nie wymaga logowania się do serwisu.

jej interfejs dzieli się na trzy kolumny. W pierwszej znajdują się popularne zdjęcia. Ich mianiatury ciągną się w dół, ale lista nie jest nieskończona.

Po wybraniu zdjęcia, można zobaczyć je w pełnej okazałości. Jest też dostęp do opisu obrazu oraz możliwość podzielenia się nim ze znajomym w sieci społecznościowych. Oprócz tego, zdjęcie można ręcznie ustawić jako ekran blokady lub zapisać do galerii (jednak nie w pełnej rozdzielczości).

W drugiej kolumnie są fotografie wybrane przez edytorów serwisu. Sposób przeglądania ich taki sam, jak w poprzedniej kolumnie.

Ostatnia zakładką są ustawienia. W nich można pozwolić aplikacji, aby zmieniała zdjęcia na ekranie blokady co wyznaczony czas, np. 3 godziny lub 1 dzień. Poza tym znajduje się tutaj tzw. filtr rodzinny, który nie przepuszcza zdjęć przedstawiających nagość bądź przemoc.

Aplikacja 500 Backgrounds jest darmowa i nie zawiera reklam. Jest to świetny program dla osób, które chcą urozmaicić telefon.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych