r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

500 gier w ofercie GOG.com — 500 gier jest do rozdania

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

GOG.com, platforma cyfrowej dystrybucji, która w połowie 2008 roku wystartowała z ofertą „starych, dobrych gier” w niezłej cenie i ze wsparciem dla nowych komputerów, w przeciągu przeszło czterech lat dorobiła się już 500 tytułów — także poprzez otworzenie się na produkcje całkiem nowe. Z tej okazji i w ramach podziękowania graczom za zainteresowanie, ruszyła akcja, w której, przy odrobinie szczęścia, łatwo można zgarnąć łup z puli liczącej pół tysiąca gier.

Szanse na dowolną pozycję z oferty sklepu (przy czym w cenie do 9,99 dolara) są całkiem spore, bo organizatorzy przewidzieli kilka różnych sposobów udziału. Zgłoszenie następuje za pośrednictwem specjalnego widżetu. Przede wszystkim proszeni jesteśmy o sugestie, co do dalszego rozwoju GOG.com — zostawienie paru nawet pomysłów gwarantuje od razu 5 losów w loterii. Dodatkowe (po jednym) przyznawane są za polubienie strony na Facebooku, śledzenie odpowiedniego profilu na Twitterze oraz rozpowszechnianie informacji o rozdawaniu gier tym samym kanałem. Akcja potrwa jeszcze niecały tydzień.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.