r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

5217

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

5217 to aplikacja, która pomaga zachować skupienie i produktywność. Program odlicza cykle robocze w myśl popularnej teorii naukowej, która głosi, że skupienie nad zadaniem powinno trwać 52 minuty i powinno być zwieńczone przerwą trwającą 17 minut.

Program działa podobnie, jak minutnik odmierzający czas. Z tą różnicą, że odlicza czas podzielony na sesję roboczą (52 minuty) i sesję na odpoczynek (17 minut). Na ekranie urządzenia przez cały czas wyświetla się czas, który pozostał nam na pracę lub na odpoczynek. Informacje o trwaniu sesji roboczej lub przeznaczonej na relaks znajdziemy też w systemowym pasku powiadomień. W aplikacji znajdziemy też łagodne melodie, ułatwiające przejście od pracy do wypoczynku.

r   e   k   l   a   m   a

Zaletą programu jest prosty, bardzo czytelny interfejs, którego obsługę można opanować w krótkim czasie. Dodatkowo, aplikacja jest wykonana w zgodzie z wytycznymi Material Design, co oznacza, że znajdziemy w niej mnóstwo animacji i żywo nasyconych kolorów.

Program 5271 jest dostępny za opłatą i kosztuje nieco ponad 5 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.