Smartfony TP-Link Neffos jeszcze tańsze. Konkurs: do wygrania m.in. Neffos X1 (aktualizacja)

  • Nie tak dawno temu pisałem tutaj na blogu o mojej przygodzie z telefonem Kruger&Matz FLOW 4 gdzie interweniował rzecznik praw konsumenta. Jak tam problemy dalej były tak dalej są. Zbliżają się wakacje, dla mnie jako dla studenta to czas zebrania sił na kolejny rok - a studiuję medycynę, więc to nie takie łatwe.

    FLOW 4 to ogólnie zwykły telefon, lecz nie pozwala mi on aktywnie spędzać wolnego czasu tak jak ja to lubię. Wziąć go, włączyć GPS i poszukać skrytki w geocachingu, zwiedzić kawałek Polski czy świata. Zdjęć nie wykonam bo nie mam czym, aparatu typowego nie posiadam, a obecny telefon robi rozmazane.

    Wymieniać tak można wiele, ale co to da skoro użalanie się nikomu jeszcze nie pomogło? Tak, TP-Link to zdecydowanie to co by mogło mi pomóc odpocząć od miasta i zgiełku tego całego syfu... Trochę lasu, trochę jezior, trochę morza i trochę gór. Ale jestem studentem i wybrać mógłbym jedno. Cokolwiek by to nie było, problem jest jeden - smartphone.

    Czy wygram? Nie wiem, pewnie nie, pewnie inne historie będą lepsze, ale za to moja jest szczera. Ale jeśli to będę ja... To spędzę najlepsze wakacje od dłuuuugiego czasu. I tego naprawdę sobie życzę.
    17.06.2017 10:38