Intel stawia na Thunderbolt 3: chce go wszędzie i rezygnuje z prowizji

 • I potem będziemy tęsknili do 3-etapowego podłączania naszych "starych" usb 1.0 - 3.0. :).
  "Niestety nie mogę dodawać komentarzy, a raczej z około 20-tu, tylko ten przeszedł. Chciałem powiedzieć, że stwierdzenie te miało być traktowane jako nostalgię nad technologią przeszłości :) Nie jest to w żaden sposób wyrażona opinia o tych wtykach."
  25.05.2017 12:09

Już każdy może zagrać w betę Gwinta – wiedźmińskiej karcianki

 • Nie wszyscy - nie widzę opcji pobrania linuxowej wersji...
  25.05.2017 10:01

Tam malware jeszcze nie było: złośliwe napisy zagrażają Kodi i VLC

 • @VenomX: Chyba, że ktoś baaardzo lubi korzystać z uprawnień roota do wszystkiego :) Też sądzę, że odsetek tych osób korzystających z linuxów jest znikomy (ale może się zdarzyć).
  25.05.2017 7:11

KB982316: Microsoft znów wydaje łatkę dla Windowsa XP

 • Wiele programów, czy urządzeń wymaga do działania systemu Windows XP. W wielu przypadkach koszty przejścia w tych firmach na inny system wiązałby się z niewyobrażalnymi wydatkami. Z jednej strony rozumiem potrzebę łatania tego systemu, z drugiej jednak Windows oficjalnie porzucił już wsparcie dla tego systemu a zaglądanie przez nich wstecz jest może dobre dla konsumentów, którzy używają XP, ale mści się to na innych wersjach, z powodu "rozdrabniania się" na rzecz niewspieranego systemu. Wiadomo, Windows to wielka firma, ale czasami trzeba skupić się na jednej rzeczy żeby zrobić ją dobrze :)
  24.05.2017 7:22

We Wrocławiu powstaje Muzeum Gier i Komputerów Minionej Ery

 • Dobrze, że powstają takie archiwa, gdzie można poznać początki komputeryzacji. Na zbieranie takich eksponatów jest w miarę dobry okres, ponieważ wiele osób odnajduje na swoich strychach niepotrzebny sprzęt i póki co nie jest on jeszcze aż tak drogi. Z radością przeszedłbym się po takim muzeum :)
  24.05.2017 7:15

Google Jamboard: 55-calowa tablica multimedialna z rozdzielczością 4K

 • Ile razy widziałem tablicę multimedialną na oczy, mało kto z niej korzystał. Może dlatego, że była to szkoła. Wiem, że ta tutaj co innego i widzę potencjalne zastosowanie w niektórych sektorach. Zobaczymy jak to będzie zachowywać się w praktyce.
  24.05.2017 7:09