Najszybsza przeglądarka na system Android — wielki test przeglądarek mobilnych

Jak wiadomo, przeglądarki od prawie zawsze toczyły ze sobą bój na wszelkie sposoby. Jedna chciała mieć więcej opcji od drugiej, druga stawiała na design, trzecia na stabilność, czwarta kopiowała opcje i wygląd z innych... jednak wszystkie dążyły do jednego - być tą najczęściej używaną, najlepszą.

Oczywiście było coraz trudniej. Więc przeglądarki zaczęły prawdziwy bój na szybkość wyświetlania stron i szybką obsługę zadań jakie strony "kazały" wykonać przeglądarce.

Wykonuj lepsze zdjęcia smartfonem — podstawowe informacje

Aby wykonywać dobre zdjęcia swoim smartfonem, trzeba wziąć pod uwagę podstawowe zasady.Poniżej przedstawiam podstawy, dzięki którym Twoje fotografie będą lepiej odbierane przez oglądających, a oko zostanie na nich zawieszone na dłużej. Dzięki czemu Ty będziesz miał satysfakcję z lepszych jakościowo zdjęć, co z pewnością przełoży się na większa chęć ich wykonywania.

Android zazdrości Apple nowego formatu zdjęć? Wsparcie kontenera HEIF w Android P

Android mało kiedy "kopiuje" coś od swoich kolegów, mam tu na myśli inne firmy produkujące swoje autorskie systemy.

Zacznijmy od tego, iż Google pracuje nad nowym systemem Android P, będzie to następca Androida Oreo, który ma bardzo słaby udział na rynku w obecnej chwili.W nowym systemie Google próbuje wdrożyć możliwie najwięcej nowości i kolejnego powiewu świeżości.Jedną z nowości w Androidzie jest obsługa zdjęć HEIF

Bezstratna jakość zdjęć w smartfonie — czy to w ogóle możliwe ?

Bezstratna jakość zdjęć to nie jest jak wielu myśli JPEG ustawione na 100% jakości, aby mieć bezstratną jakość obrazu potrzeba zapisać zdjęcie w PNG. Tutaj nasuwa się pytanie, jak zapisywać zdjęcia w PNG ? Jest wiele aplikacji, które wykonują zdjęcia. Jednym wychodzi to lepiej, a innym gorzej, wszystko zależy od algorytmu, który odpowiada za wynikowe zdjęcie z danych, które wpadają na matrycę aparatu.

Zapisywanie zdjęć z smartfona w PNG

Posłużymy się do tego aplikacją