Oszczędzanie baterii w smartfonie — Greenify coraz lepsze

Co to jest "Greenify"?

Greenify to aplikacja dbająca o to by nasz smartfon działał dłużej na baterii. Nie ma tutaj żadnych czarodziejskich sztuczek czy oszukiwania i wmawiania, że działa.Zasada jest prosta - hibernacja programów po wyłączeniu ekranu. Hibernacja to usypianie, a uśpiona aplikacja nie działa w tle co przekłada się na możliwość dłuższej pracy na baterii.

Nie wierz mi na słowo - sprawdź sam/a ! Nie, to nie jest artykuł sponsorowany... ;)

Szybkie i proste pobieranie rozmowy z Messengera na Facebook'u

Pobieranie rozmowy z messenger'a

Nadszedł dzień gdy pierwszy raz chciałem pobrać całą rozmowę z daną osobą z Facebooka. Znalazłem parę starych sposobów, które już niestety nie działają.Po jakimś czasie zrezygnowania trafiłem na dwa sposoby, którymi się z Wami podzielę.

Sposób pierwszy bez instalacji wtyczki

Zaloguj się normalnie na facebook'a z poziomu przeglądarki na Twoim urządzeniu (nie smartfon czy tablet), następnie wejdź na

Darmowy (bezpłatny) audyt strony - Nie płać za podstawową wiedzę !

Audyt strony – co to jest ?

Audyt strony to nic innego jak analizowanie strony internetowej, które ma na celu sprawdzenie strony pod kontekstem pozycjonowania (SEO) przez wyszukiwarki (SERP – Search Engine Results Pages), wskazania błędów i utrudnień w funkcjonowaniu strony oraz wskazać co na Twojej stronie można poprawić, by ta była bardziej przyjazna dla odwiedzających i botów ją indeksujących.