Nowa aplikacja fotograficzna dla Nokii: slow motion i ustawienia ręczne

 • Jak widać Nokia robi ogromne postępy, szkoda że w slow motion
  27.02.2018 19:32

Nowy Snapchat pod falą krytyki. Nie sposób odnaleźć najważniejszych funkcji

 • @Scorpions.B dlaczego? Ja osobiście nie mam żadnych reklam na Messengerze, a na Facebooku tylko te "sponsorowane", które nie przeszkadzają w użytkowaniu.
  Reklamy są tylko na iOS?
  08.02.2018 19:16

Facebook Messenger

 • @mariolajurkonis@gmail.com (niezalogowany): Myślę, że wylogowanie i kolejne zalogowanie jest właśnie konieczne jeżeli występuje taki problem. Można też wyczyścić dane aplikacji, bądź odinstalować i zainstalować ponownie. Jeżeli nie da się zalogować z żadnego urządzenia mobilnego to prawdopodobnie konto zostało zalogowane i należy potwierdzić tożsamość, niestety przez komputer.
  15.12.2017 21:53

Piętnaście lat dobrychprogramów. Konkurs z dziesiątkami cennych nagród!

 • Lubię dobreprogramy za to, że często mogę poczytać tutaj bardzo ciekawe artykuły oraz spotkać wiele ciekawych osób na nieco wyższym poziomie niż w innych zakamarkach internetu - to tylko tak brutalnie brzmi, nie mówię że pozostali są jacyś gorsi. Tak szczerze, to lubię dobreprogramy nawet i za to, że konkursy są możliwe do wygrania, a wzięcie udziału jest banalnie proste i wręcz przyjemne. Wystarczy po prostu napisać komentarz, a nie tak jak u innych - polubić, skomentować, oznaczyć 10 osób i udostępnić. Co prawda konto mam ledwo od kilku miesięcy ale i tak bardzo często natrafiałem na tą stronę i zawsze przyjemnie czytało mi się wszystko, co tutaj napotkałem. Wiele stron posiada też uporczywe dla mnie wymaganie, żeby wyłączyć AD Block'a, a tutaj zrobiłem to dobrowolnie - to już oznacza, że jesteście po prostu świetni, tak trzymać!
  08.12.2017 21:08

Jak odzyskać miejsce po aktualizacji Windows 10 FCU i już się o to nie martwić?

 • Wielkie dzięki, poprzednie wersje zajmowały mi aż 45 GB dostępnego miejsca :D
  27.10.2017 23:28

Najpopularniejsze laptopy ostatniego miesiąca na x-kom.pl

 • Dla Was te ceny są przesadzone bo są. Ja jak kupowałem laptopa w x-kom to napisałem maila czy nie ma do niego dodatkowych promocji. Dopłaciłem 50 zł i dostałem kody na gry o wartości 800 zł, torbę na laptopa, bezprzewodową myszkę i podkładkę oraz jakiś antywirus. Laptop kosztował 3500 zł.
  I powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony, MSI 6QE z i5 spisuje się świetnie wszędzie tam gdzie go potrzebuje - do modelowania w 3D Maxie, do prac w Gimpie, a nawet do pogrania w GTA V (co dziwne, 50 FPS na wysokich).
  Jeżeli mi ktoś powie, że ceny się nie zmieniają to niech pokaże mi laptopa sprzed 6/7 lat, który kosztował 3500 zł jako nowy i jego procesor i karta graficzna uciągnęłyby GTA V - ale nie, liczy się przecież jedynie rozdzielczość i przekątna ekranu...
  21.10.2017 14:48

T-Mobile WGW: Kruger&Matz pokazuje nowe laptopy [Konkurs]

 • Moim zdaniem słuchawki powinny być przyjemne dla ucha pod każdym względem. Mam na myśli to, że nie mogą doprowadzić do tego, żebyśmy chcieli je zdjąć. Muszą być miekkie i nie mogą spadać, ani mieć potrzeby poprawiania ich co kilka sekund. Mimo, że to słuchawki to jednak też mogłyby mieścić się w malutkiej kieszonce z plecaka, tak, żeby móc je ze sobą zabrać nawet i na jakiś piknik czy też do innych miejsc, w których nigdy nie byłem. Jako słuchawki, nawet jak sobie leżą to mogą też przynajmniej cieszyć oko - czyli muszą ładnie się prezentować. Wedle wymagań, mogą także posiadać mikrofon - tylko byle by jakiś mądry, żeby się wyłączał jak ktoś je popcorn lub co gorsza - chipsy. Nie można też zapomnieć o jakości dźwięku ze słuchawek, wiadomo, musi być zadowalający dla "kolegi dźwiękoholika". Przystępna cena też musi być - bo jednak nie chcę, żeby to słuchawki były najdroższym akcesorium w... domu.... albo w sumie, czemu nie?

  To jednak słuchawki, myślę, że póki co to tyle, jeśli chodzi o moje wymagania i nie mogę JESZCZE oczekiwać, aby po podłączeniu ich do komputera zaaktualizowały mi system.
  15.10.2017 4:17