Bezpieczeństwo dzieci w internecie Cz. 1 - jakie są zagrożenia w internecie.

 • @Pangrys Dziękuje. Łatwo z Tobą nie było ale "kto się czubi ten się lubi" :-)
  Długo analizowałem Wasze komentarze. Twoje były najostrzejsze stąd moja reakcja ale mieliście sporo racji. Mimo że nie pisaliście wprost lub nie chciałem tego widzieć to chyba pomyliłem priorytety. Przebudowałem całkowicie model swojego myślenia. Mam nadzieje, że następne artykuły też będziecie komentować. A ja obiecuję że przyjmę waszą opinię z całkowitą powagą, za wszystkie dziękuję. W tej chwili powstał 5 stronicowy plan działania. Filmy też będę zamieszczał ale tylko jako wzbogacenie artykułu a nie główne medium informacji.
  24.09.2019 13:28

 • @AnonimowyAnonimator Dzięki za informację. Masz rację niektóre rozwiązania zakrawają na paranoje. Ja osobiście jestem zwolennikiem rozwiązania które daje mi ciche raporty. Sam ocenię co jest prawdziwym zagrożeniem. Wtedy można podejść do tematu na tyle sprytnie, że dziecko nie zorientuje się iż jest inwigilowane. Zawsze jednak należy zostawić miejsce na pewną swobodę. Wszystko zależne jest też od wieku dziecka.
  24.09.2019 13:23

 • @Andrzej Tarnowski Dziękuj.
  24.09.2019 13:20

Bezpieczeństwo IT - Cz. 2 Zyxel USG110 Zunifikowana Brama Internetowa

 • @Pangrys Jakbym miał wynająć prawnika to tylko w stosunku do hejtu jaki na mnie wylewasz.
  19.09.2019 20:41

 • @Pangrys Twoja konstruktywna krytyka jest tyle warta co (cenzura). Potrafisz tylko wyśmiewać i krytykować. Nie wiem czy to kwestia niedowartościowania, czy może kłopotów w życiu prywatnym, a może zwyczajnie natury. Twoje komentarze nacechowane są agresją i ogólnie antypatia. Po Twoich komentarzach i artykułach które piszesz (tu muszę jednak sprawiedliwie powiedzieć, że niektóre artykułą są fajne inne to zwyczajnie przepisane strony producentów sprzętu) wnoszę, że jesteś mało przyjemną osobą, raczej nawet chamowatą, z niskim poczuciem wartości. Nie mam tu zamiaru obrażać cię, czy krytykować. Wnosisz swoją postawą niepotrzebną agresję. Zobacz na komentarze innych użytkowników. Nawet jeżeli spotkałem się z krytyką to w zupełnie inny sposób. Odniosłem wrażenie, że chcę pomóc. Nie wiem za co masz tyle tych odznak ale od samego początku poczułeś do mnie antypatię, a Twoje opinie nie są wiarygodne. Daj już spokój z tego typu komentarzami, przestań tłamsić nowych kolegów, którzy chcą tworzyć w sieci. Poza tym to mój blog i mam na nim prawo pisać to co uważam, oczywiście zgodnie z regulaminem i w stylu jakim uważam. Nie masz prawa tego zmieniać.
  Daj więc spokój, przestań w taki sposób wyrażać się w stosunku do mojej osoby i tego co robię. Może sam coś nakręć, zamiast zamieszczać materiały reklamowe producentów sprzętu. to jest akurat bardzo słabe. Więcej nie będę odpowiadał na Twoje komentarze pełne lekceważenia i ignorancji. Uważam, że niepotrzebnie zaśmiecasz mojego bloga.
  19.09.2019 20:39

 • @pamix cały czas pracuje nad tym aby dojść do perfekcji.
  19.09.2019 20:22

 • @pamix Co chcesz przez swój komentarz przekazać. Zapytaj wprost.
  19.09.2019 16:59

 • @bystryy Nie czekam na komplementy, szanuje konstruktywną krytykę oraz cenne rady bardziej doświadczonych kolegów.
  19.09.2019 16:56

 • @Pangrys Obiecałem sobie że nie będę odpowiadał na Twoje zaczepne komentarze. Napisz proszę czemu tak mnie atakujesz? Szkalujesz to co piszę. Pracuje nad artykułami żeby były jak najlepsze. Jako doświadczony bloger mógłbyś udzielać rad a nie krytykować.
  19.09.2019 16:54

 • @Andrzej Tarnowski Ok dzięki za informację. Może podszedłem do Twojego komentarza zbyt drażliwie. jak wspominałem dzięki za opinię. Obiecuję to zmienić i liczę, że będziesz obserwował mój blog. Czekam na Twoje opinie w kolejnych postach. Zapraszam również na mój kanał. Dzięki.
  04.09.2019 9:24

 • @Andrzej Tarnowski To może w inny sposób. Napisz proszę czego brakuje w tym artykule.
  04.09.2019 8:37

 • @Andrzej Tarnowski nie wiem czy widzisz różnicę ale inaczej jest pisać recenzję telefonu czy jakiejś gierki ale jak chciałbyś przenieść to na urzadzenie sieciowe. Na serio mam robić zdjęcia ze wszystkich stron? to urządzenie nie jest zbyt ciekawe wizualnie to ie smartfon. Mogę dokładniej opisać konfigurację poszczególnych elementów ale nie lepiej to zobaczyć?
  Ogólnie dziękuje za Twoją opinię, jest dla mnie ważna ale nie rozumiem użytkowników dobreprogramy którzy piszą mi takie komentarze. Przecież pokazuję dostępny na rynku sprzęt o którym wielu nawet nie słyszało. Następnie opisuję parametry techniczne robię cały opis załączam nakręcone filmy i co mogę przeczytać?
  Oskarżenie że jest to dodatek do filmów. Zwyczajnie załamują mnie takie opinie.
  Raz jeszcze zaznaczę zyxel to nie smartfon.
  Łatwo jest opisywać gierki, aplikacje czy smartfony. Proponuję spróbować z ambitniejszym sprzętem a zobaczysz że nie jest tak łatwo.
  04.09.2019 8:36

Wzmacniacze GSM czy są legalne - stanowisko UKE

 • @leeon__ Dziękuje za Twój komentarz. Testowałem jakiś czas temu internet satelitarny. Jeżeli jesteś zainteresowany mogę podesłać Ci linki do filmów. Może byłaby to dla Ciebie ciekawa alternatywa.
  26.06.2019 12:10

Blogerzy nieaktywni, blogerami niezapomnianymi, część 1. Młodość ma swoje prawa

 • @pamix Ogólnie jest to miejsce mało przyjazne. Zacząłem swoją przygodę z blogiem i ogólnie filmami dość niedawno. Wychodzę z założenia że blog powinien zawierać tylko ogólne informacje a szczegóły najlepiej pokazać. Tak też będę prowadził swój blog. Uwaga będzie w nim mniej treści a więcej praktycznych informacji, instrukcji. czegoś co możecie zobaczyć. Od wieków pismo obrazkowe bardziej przemawiało do ludzi niż inne późniejsze wersje pism.
  W swoich wpisach nie spotkałem się z życzliwością, nikt nie poprosił mnie na przykład o uzupełnienie danego materiału ponieważ coś go zainteresowało, zauważył że czegoś brakuje i poprosił o uzupełnienie.
  Za to spotkałem się z hejtem, wyśmiewaniem i poniżaniem zwłaszcza jednego blogera bardzo aktywnego na tym forum na temat ktorego mam niezbyt dobrą opinię ale to moje prywatne spostrzeżenia.
  Dziwicie się że młodzi blogerzy nie piszą, przytaczacie Banana jako przykład. Co prawda nie znam tego człowieka ale patrząc po mnie jedyne co można otrzymać od "starej gwardii" na dobreprogramy.pl to sporą dawkę żółci. Oczywiści mówię o sobie, inni mogą mieć inne zdanie.
  I teraz czas na podsumowanie. Wielu z Was/NAS zajmuje się IT, technologiami tylko hobbystycznie. Niektórzy sprzedają buty, inni samochody jeszcze inni nic nie robią i dzieszą na zasiłku. Poziom wiedzy jest różny, jak różne są potrzeby na tą wiedzę. Tworzenie blogu, w którym wiedza jest na poziomie doktorskim nie przyda się zwykłemu przysłowiowemu "Kowalskiemu" .
  Moja propozycja jest następująca. Następnym razem jeżeli będziecie chcieli kogoś skrytykować podejdźcie do lustra i zapytajcie się czy samo jesteście idealni, czy przez przypadek anonimowymi komentarzami nie uzupełniacie swojego ego, albo chęci dopieczenia innym. Każdy z Was "starej gwardii" może stać się mentorem takiego "świeżaka".
  03.08.2018 9:06

UWAGA!!!!!! Wzmacniacze GSM czy można stosować?

 • @Pangrys Nie mam do Ciebie siły. Nie dość że Twoje komentarze nic nie wnoszą to jeszcze stajesz się monotematyczny. Za co ty masz te wszystkie odznaki, chyba za masowej hejtowanie ludzi. Sam nie masz odwagi nakręcić żadnego filmu a innych krytykujesz. Pangrys jest to ostatni komentarz jaki napisałem do Ciebie.
  23.04.2018 10:44

 • @Anonim Dzięki za opinię ale proponuję pooglądać jeszcze raz te filmy, tym razem ze zrozumieniem. 1 część mówiła o podłączeniu dwóch anten do routera jako w funkcję x-cross. 2 część mówi o wzmacniaczach GSM. Gdzie tu widzisz bezsens. Film jest czysto pokazowy, aby rozszerzał wiedzę widza. Pomyśl rozsądnie, aby wiedzieć czego Ci nie wolno lub czego nie możesz stosować musisz najpierw wiedzieć jak to działa. Jeżeli sprzedam Ci takie urządzenie i nazwę je "cudownym powielaczem sygnału" a nie wzmacniaczem to nie mając tej wiedząc pobiegniesz do sklepu myśląc że wszystko jest ok. Wybacz może za zbyt mocne słowa ale strasznie mnie to irytuje. Od jakiegoś czasu widzę tendencje do tego aby jak jak najmniej wiedzieć, tylko niezbędne informacje. Nie mowie personalnie do Ciebie ale takie podejście praktycznie zrównuje nas z małpami.
  20.04.2018 14:21

Jak poskładać własny komputer

 • @Pangrys Dzięki za opinie jest dla mnie ważna :-)
  21.02.2018 8:26

TeamViewer - jak połączyć się zdalnie z komputerem

 • @Anonim Dziękuje za komentarz, właśnie dzięki tobie wpadłem na nowy pomysł. :-)
  23.02.2018 7:47

 • @Pangrys masz racje wkleiłem swój cały dorobek jaki miałem, a nie jest od zbyt duży jak na ten moment. Chciałem podzielić się ze wszystkimi aby promować swoje nowe konto na dobreprogramy.pl. Masz racje nie zawarłem zbyt dużo treści. Jestem w tej chwili w trakcie testów kilku urządzeń i mogę Ci obiecać, że każdy następny wpis będzie lepszy. Oceniaj, komentuj. Dzięki tobie będę doskonalił swój blog. Dziękuję.
  21.02.2018 8:04