Tani a dobry zamiennik dla Dualshock 4? - sprawdzam

Na testy trafił przewodowy (tak, dobrze czytacie) kontroler zaprojektowany z myślą o konsoli Sony poprzedniej generacji. VX4 posiada nie tylko kompatybilność z każdą wersją PlayStation 4 ale pozwoli także na zabawę z użyciem PC. Zatem wygląda na to, że brytyjska marka Gioteck na dobre powróciła na polski rynek. Czy warto przywitać tego producenta z otwartymi ramionami dowiecie się z poniższej recenzji.

Kontroler VX4 produkowany jest w dwóch wariantach – przewodowy i bezprzewodowy (komunikacja Bluetooth). Do moich rąk trafił ten pierwszy.

Czas na AMD, czyli test płyty N7 B550

Po trzech autorskich płytach głównych skrojonych pod procesory Intela przyszła pora na coś innego. Zresztą w tej kwestii prośbom płynącym od strony Pecetowej społeczności nie było końca. W efekcie NZXT wprowadziło do oferty MOBO N7 zaprojektowaną z myślą o procesorach AMD. Całość oparto o popularny chipset B550 i wyceniono wstępnie na 229$. Tym samym omawiany produkt jest jednym z droższych rozwiązań w średnim segmencie płyt głównych AMD. Pora przyjrzeć się na ile jest to udana konstrukcja i czy można ją polecić z czystym sumieniem.

Deepcool Castle 360RGB V2 - spokojnie, to tylko kolejny test chłodzenia

Na warsztat trafiło ostatnimi czasy kolejne chłodzenie typu All in One. Był to największy kaliber w arsenale Deepcool, ponieważ chłodzenie pochwali się chłodnicą 360 mm. Tym samym testować będę model Castle 360RGB V2. Jak pewnie już wywnioskowaliście, produkt ten nie będzie stronić od podświetlania RGB. Jednocześnie oznaczenie „V2” daje nam do zrozumienia, że mamy styczność z drugą, poprawioną wersją chłodzenia Castle. W poprzednich modelach, o ile pamięć mnie nie myli, znalazło się kilka bolączek a jedną z nich był dość przeciętne wentylatory.