Test Nimbustor 4 AS5304T: gamingowy NAS?

Jeśli tylko chcieć, słowo gaming można przyczepić dziś niemal do dowolnego sprzętu komputerowego i nie tylko. Mamy gamingowe peryferia, monitory, pamięci a nawet krzesła i biurka. Idąc tym tropem nietrudno się domyślić, że moda ta dotknie również urządzenia typu NAS. W ten oto sposób pojawiła się nowa seria produktów o nazwie Nimbustor.

Asustor to dobrze znana marka regularnym czytelnikom blogów dobreprogramy.pl. Na jej temat pisałem nie raz. Dziś wracam do niej ponownie z powodu premiery dwóch nowych urządzeń: AS5202T & AS5304T.

Test NZXT Kraken X62 v2

Chłodzenie wodne NZXT serii Kraken zostało zaprojektowane na nowo. Stąd w nazwie oznaczenie „v2”. W rezultacie producent deklaruje optymalną wydajność, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Tyle teorii, a jak wygląda praktyka?

Jeśli idzie o zawartość opakowania jak i ogólne wykonanie produktu, to X62 nie różni się niczym od chłodzenia Kraken X52 tudzież X72. Do produkcji całości posłużono się aluminium, miedzią, tworzywem sztucznym, wytrzymałą gumą oraz nylonem.

Test chłodzenia Deepcool Gammaxx GT: w barwach TUF Gaming

Przez moje ręce zdążyła przewinąć się spora liczba chłodzeń AIO. Ich rosnąca popularność powoduje, że producenci prześcigają się w pomysłach konstrukcyjnych i stylistycznych. Niemniej większość użytkowników PC, szczególnie tych z mniejszym budżetem, wybierze klasyczne chłodzenie powietrzem. Przekonajmy się, jak wypada w testach DeepCool Gammaxx GT.

Testowany cooler Gammaxx GT specjalnie nowością nie jest, bowiem konstrukcja zadebiutowała niemal dwa lata temu. Przeszedł on jednak pewien lifting wizerunkowy. W tym miejscu na czoło wysuwa się hasło TUF Gaming Alliance

Test NZXT H700i: obudowa o wysokim IQ?

Wprost ze słonecznej Kalifornii do Polski zawitała firma NZXT. Amerykańska marka robi niemałą furorę wśród wielbicieli AIO. Jej portfolio wypełnia również solidna lista obudów komputerowych. H700i promuje się, jako rozwiązanie „inteligentne”. Zaraz przekonamy się ile w tym prawdy.

Marka zadebiutowała w 2004 roku, ale na możliwość przebicia się do większej świadomości konsumentów przyszło jej poczekać jeszcze kilka dobrych lat. NZXT nabrało wiatru w żagle po premierze H440, której to zresztą jestem dumnym użytkownikiem od dość dawna.