Dell XPS 12 - uzupełnienie i podsumowanie

Ku końcowi zbliża się czas testów Ultrabooka Dell XPS 12. Wpisem tym chciałbym podsumować moje spostrzeżenia na temat testowanego przeze mnie urządzenia, a także uzupełnić recenzje o kilka szczegółów których wcześniej nie ująłem.

Intel Widi

Do testów poza Ultrabookiem Dell XPS 12 dostałem również adapter NETGEAR PUSH 2 TV PTV3000 który umożliwia uruchomienie bezprzewodowego przesyłania dźwięku i obrazu na urządzeniach które nie mają wbudowanego odbiorniki WiDi.

Dla kogo DELL XPS 12?

W drugim wpisie w ramach akcji "Przetestuj sprzęt od Intela" chciałbym przedstawić wam opinie osób , którym udało mi się pokazać testowane urządzenie, i którym udostępniłem Ultrabooka w celu zapoznania się z nim przez dłuższą chwilę. Jak powiedziałem w 1 wpisie, Ultrabooka Dell XPS12 miałem ciągle przy sobie, dzięki czemu mogłem go często wyciągać i pokazywać (bez skojarzeń :) ).

Dell XPS 12 - Urządzenie kompromis

Dzięki uprzejmości portalu dobreprogramy.pl oraz firmie Intel mam okazję testowana Ultrabooka Dell XPS 12. Jest to urządzenie interesujące z wielu względów. Dla mnie w tym momencie jest ciekawostką, która pozwala na wykonywanie zwykłych czynności, w nieco inny sposób. Ze względu na fakt, że nie jestem pierwszą osobą testującą ten ultrabook (przede mną zrobił to Airborn oraz Mk13) chciałem zrobić recenzję w zgoła odmienny niż zwykle sposób. Mam nadzieję że dzięki temu osoby które już czytały recenzje na ten temat, skuszą się na przeczytanie kolejnej.