AMD tłumaczy: Procesory Zen 2 są odporne na wszystkie znane luki sprzętowe

"Wiedźmin 3" na Nintendo Switch. Hitowa produkcja CD Projekt RED doczeka się portu

 • @andrewi Więc musi to zrobić ktoś, kto sobie z tego nie zdaje sprawy ;)
  11.06.2019 20:42

 • @Robert99zxcv Przecież to oficjalna zapowiedź Nintendo z E3 :)
  11.06.2019 21:22

AMD Radeon RX 5700 XT i RX 5700. Ponoć wydajniejsze od GeForce'ów i tańsze

 • @Anonim Karta ma taki fikuśny kształt :)
  11.06.2019 1:20

Co daje połączenie Huawei P30 Pro z Matebookiem 13?

Microsoft po cichu usuwa z internetu ogromną bazę danych rozpoznawania twarzy

dobreprogramy z 1. miejscem w zawodach ekstremalnego overclockingu #podkrecamyzIntelem

 • @qbaz Skąd wniosek, że cokolwiek jest "przepisanie z kartki"? Patrząc statystycznie, po trzech latach spędzonych z niejakim "ivanovem" w Overclocku i setkach procesorów przerzucanych tam, a potem w dwóch innych stricte sprzętowych redakcjach, również pod okiem "XA", musiałbym być ciężkim przypadkiem, żeby nic nie podłapać ;))

  Robiliśmy pokazy OC zanim 90 proc. sprzętu na rynku było "do gier" ;))
  05.06.2019 8:07

Microsoft będzie rewolucjonizować sposób kupowania laptopa – przetestuj, zanim zamówisz

 • @icywind Wiesz, idąc tym tropem: po co Ci GPS, skoro można mieć plan miasta i przecież ludzie mieli od setek lat i sobie radzili :)

  W moim mniemaniu to jest po prostu kwestia, nazwijmy to tak, wygody.

  Ok, możesz sobie ręcznie poszukać sklepu z każdym modelem, który Cię interesuje. Ale czy nie wygodniej jest mieć te modele zaznaczone w apce i dostawać powiadomienia? Przypadkiem czekasz na kogoś pod galerią handlową i cyk, powiadomienie - tu jest model X z Twojej listy. Tak, możesz zawczasu zaplanować, że będziesz w okolicy. Sprawdzić, czy jest... Ale - wygoda.

  Tak, możesz odpalić stronę sklepu, odfiltrować dostępne na miejscu, potem wybrać filtry interesujących parametrów i szukać po cenówkach, który jest który. Ale możesz też zrobić jeden klik w apce MS-u i zobaczyć, gdzie podświetlą się ekrany. Wygodniej? Jasne, że tak.

  A jeśli chodzi o prezentację - nie jest to dzisiaj takie oczywiste. W marketach 90 proc. laptopów jest w trybach pokazowych, gdzie nic nie "wyklikasz" - z animacją odpaloną na ekranie. Sprzedawca, jak się go zawoła, pewnie przedstawi sprzęt. Ale, raz jeszcze - wygoda.
  04.06.2019 7:39

"Battlefield V" i jego słynny szacunek do historii. Twórcy zrobili z bohatera nazistę

 • @Mekotron Tytuł jest, jaki jest - oddaje esencję tematu. Przypominam, że nie trzeba wchodzić w każdy tekst. Można sobie nawet dodać zakładkę prowadzącą do konkretnego tagu i tym samym czytać tylko teksty w wybranym dziale, ot np. oprogramowanie. A clickbait to jest choćby słynne TVP-owskie "Lewandowski odchodzi z Bayernu", a nie wątek, który Ty uważasz za nieinteresujący (a i tak skomentujesz).

  Edit. Tu nie ma żadnej agresji. Raczej pytam o to, co chciałbyś widzieć na DP przy niedzieli ;)
  02.06.2019 8:29

 • @Anonim Spokojna głowa, o Steam Survey będzie zgodnie z tradycją, jak co miesiąc :)
  02.06.2019 9:22

 • @Vidivarius a co powiesz o panu takim jak Oskar Schindler? Niemiec z krwi i kości. Nawet należący do NSDAP.
  02.06.2019 10:53

 • @Mekotron Wiesz, kiedyś na PC-tach był DOS i tryb tekstowy, a teraz masz Metro UI. Słowo klucz: kiedyś.

  Dobreprogramy były niemalże w 100 proc. agregatorem softu na PC. I to jest zacna inicjatywa. Tylko, że w tamtych czasach ponad 90 proc. ruchu to byli posiadacze PC. A dzisiaj? Dzisiaj już przeważają użytkownicy smartfonów. Serwis musi iść z duchem czasu i pisać o smartfonach, bo inaczej po prostu, by padł. I zostałoby tu parę osób na krzyż, kłócących się o Linuksa i Windowsa, a tego chyba nikt nie chce.

  Ten tekst od rana przeczytało 3x więcej osób niż teksty o nowej kontroli wizowej i reklamie kierowanej razem. Wniosek? Jest wyraźnie zapotrzebowanie na gry i ciekawostki z nimi związane. "Kiedyś" był cykl z grami i nikomu to, zdaje się, nie przeszkadzało. Jest cały dzieł gier na DP. Co - Twoim zdaniem - powinno być w dziale gier na DP? Wyłącznie statystyki Steam i open source'owe projekty pod Linuksa? Cienko to widzę.

  PurePC, wbrew nazwie, pisze o całej branży tech. PCLab robi to samo. Na Benchmarku, pomimo iż tak zaczynali, nie masz wyłącznie bazy wyników wydajności - ale serwis znacznie bardziej ogólno-tematyczny niż nawet DP.
  02.06.2019 15:12

Ważny partner Huawei przejmuje amerykańskiego producenta modułów Wi-Fi

 • @Ng Analogicznie może zostać zablokowany Qualcomm i wszystkie inne firmy "Made in China". Ważne, że są białe rękawiczki. Trump odstawi typową dla siebie popisówkę pt. "Blokujemy", a obok będzie się działo to, co ma się dziać :)
  30.05.2019 6:44

Krajobraz po Ice Lake'u (Sunnycove). Intel i AMD czasowo zawieszają broń

 • @MiłoszW Czy naprawdę uważasz, że dziennikarz technologiczny musi wziąć kasę na boku, żeby opisać jedną z dwóch - obok AMD - największych konferencji na jednych z największych na świecie targów sprzętu?
  28.05.2019 10:43

16-rdzeniowy AMD "Zen 2" Ryzen 9 jednak istnieje. Wyciekły zdjęcia z zamkniętego pokazu

 • @Spioszek1985 Marginalny, uzysk głównie z lepszego kontrolera pamięci, do paru %
  27.05.2019 16:24