JadeAudio (FiiO) EA3 - recenzja

Firma FiiO staje się coraz bardziej rozpycha się w świecie audio. Jednak chiński producent nie spoczywa na laurach i tworzy kolejne produkty. Niedawno firma postanowiła powołać do życia swoją pierwszą submarkę - JadeAudio. Pierwszym produktem pod tym szyldem były słuchawki true wireless EW1, a teraz przyszedł czas na przewodowe, nazwane EA3. Model ten wyposażono w hybrydowy układ przetworników - jeden dynamiczny o średnicy aż 13,6 mm, oraz jeden armaturowy uznanej firmy Knowles. Całość zamknięto w ciekawie wyglądających obudowach i wyceniono na 50 dolarów amerykańskich.

TRN BA5 - recenzja

Trudno pamiętać ile hybrydowych modeli słuchawek pojawiło się na chińskim rynku w ostatnim czasie. Choć zdarzają się wyjątki, takie jak np. BQEYZ Spring1, które reprezentują nieco inne podejście do hybryd, to nie ma zbyt wielu modeli opartych wyłącznie o przetworniki armaturowe (tzw. multiarmatury).

iBasso AM05 - RECENZJA

iBasso to chińska marka znana głównie z produkcji audiofilskich odtwarzaczy. Jednak w jej ofercie znalazło się także parę modeli słuchawek, między innymi udane i cenione IT01. AM05 to najnowszy i zarazem pierwszy model w nowej serii All Music, opartej wyłącznie o przetworniki armaturowe. Najnowsze monitory iBasso zostały wyposażone w 5 armatur firmy Knowles, które zamknięto w ręcznie wykonanych obudowach z materiałów żywicznych. Co oferują AM05?

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Pudełko jest dość sporych rozmiarów jak na słuchawki.