5KPlayer 5KPlayer 6.1

Strona główna Mac Multimedia Pakiety multimedialne
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

5KPlayer to odtwarzacz multimediów z możliwością pobierania filmów i muzyki z YouTube'a i oglądania na zewnętrznych ekranach AirPlay.

5KPlayer jest bardzo estetycznym i wygodnym odtwarzaczem, który nada się do słuchania muzyki, oglądania filmów, słuchania radia internetowego oraz odtwarzania dysków DVD. Można w nim budować własne listy odtwarzania, zapętlać utwory i tym podobne. Listy można też wygodnie przeszukiwać. Warto pamiętać, że program nie ma własnego katalogu multimediów.

Poza odtwarzaniem lokalnym 5KPlayer pozwala wysyłać obraz i dźwięk do odbiorników AirPlay.

5KPlayer obsługuje ponad 300 stron, z których pozwala pobierać materiały, w tym YouTube, Facebook, Yahoo!, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Myspace, Vine, UStream, MTV, Instagram, Bliptv czy LiveLeak, a także z serwisów muzycznych, jak SoundCloud. Odtwarzacz radzi sobie z materiałami w różnych rozdzielczościach, aż do 8K. Program ma też możliwość konwertowania ścieżki dźwiękowej filmów do formatu MP3, AAC lub jako dzwonek na telefon.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!