5KPlayer 5KPlayer 6.5

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

5KPlayer to bezpłatny, wieloplatformowy i bardzo rozbudowany pakiet multimedialny, w skład którego wchodzi odtwarzacz wideo w wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz muzyki, moduły biblioteki multimediów oraz pozwalające na obsługę Apple AirPlay w zakresie obsługi streamingu audio/wideo, a także narzędzie do pobierania treści z popularnych serwisów internetowych udostępniających multimedia.

Wbudowany w 5KPlayer odtwarzacz wideo pozwala na korzystanie z materiałów w rozdzielczościach takich jak 4K/5K/1080p i utworzonych zgodnie ze standardami MKV, M2TS, MP4, AVI, WMV, FLV, płyt Blu-Ray, nagrań z kamer HD oraz utworów zawierających wiele ścieżek z napisami i dźwiękiem. 5KPlayer obsługuje także wielokanałowy i przestrzenny dźwięk DTS, AAC, AC3, WMA i bezstratne pliki FLAC oraz ALAC.

Program oferuje także funkcjonalność biblioteki multimediów, która umożliwia zarządzanie listami odtwarzania w serwisie YouTube, sortowanie ulubionych materiałów audio/wideo i tworzenia własnych, nowych list odtwarzania. 5KPlayer obsługuje ponad 300 serwisów multimedialnych takich jak YouTube, Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Myspace, Vine, UStream, MTV, Instagram, Bliptv, LiveLeak i pozwala na pobieranie opublikowanych na nich multimediów.

Oprócz tego aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz stacji radiowych oraz potrafi konwertować ścieżki dźwiękowe z materiałów video do popularnych formatów audio (np. MP3, AAC).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

5K w nazwie
Brak polskiego, brak większości ustawień, nie odtwarza filmów 4K HDR
ocena użytkownika
05.01.2019 18:41 • Recenzja do wersji 5.5

Mimo, że w opisie jest napisane iż odtwarza materiały 4K Hdr 10 Bitów, to nijak ma się to do tego co ten program potrafi. Bo filmy w takim formacie w ogóle się nie włączają. Do tego prawie w ogóle nie ma ustawień, nie można w nim nawet zmienić czcionki napisów czy koloru, albo rozmiaru. Już leciwy mpc-hc odtwarza takie filmy a nie ma 5k w nazwie.

potrafi otworzyć wszystkie rodzaje filmów i muzyki
nie ma polskiego języka, nie potrafi przeczytać polskich liter z napisów do filmu
ocena użytkownika
10.09.2016 14:28 • Recenzja do wersji 4.0

Ogólnie to bardzo dobry program. Ma dużo funkcji. Niestety nie działa dobrze bo nie ma polskiego języka, polskich stacji radiowych.