5translate 5translate 2015.222.148.2409

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

5translate to nieoficjalna aplikacja do obsługi Translatora Google z poziomu systemu Windows Phone. Oferuje szeroki zakres możliwości znany z oficjalnej wersji, brakuje jedynie możliwości pracy offline.

Program pozwala wprowadzać tekst na 4 sposoby. Pierwszy to klasyczne wpisanie za pomocą klawiatury, bądź też wklejenie tekstu ze schowka. Druga metoda to odręczne pismo. W przypadku braku rysika nie jest ono zbyt praktyczne, jednak aplikacja radzi sobie z nim bardzo dobrze. Możemy również podyktować tekst jaki chcemy przetłumaczyć. Zamiana mowy na tekst przebiega bardzo sprawnie.

Ostatnia z metod to skanowanie tekstu. 5translate obsługuje API Windows Phone 8.1 tak więc materiał zdjęciowy może pochodzić z dowolnej, wspierającej menu udostępniania treści aplikacji. Tłumaczenie nakładane jest na oryginalny tekst. Wynik pracy translatora możemy w prosty sposób zapisać, skopiować czy też udostępnić innym.

Ciekawie prezentuje się również wygląd programu. Autorzy pozwolili użytkownikom wybrać pomiędzy skórkami modern i material, do tego w dwóch odcieniach. Część z opcji dodatkowych dostępna jest po zakupie wersji pro. Edycja podstawowa dostępna jest za darmo. Jedynym minusem aplikacji jest brak wsparcia dla pracy offline. 5translate to jedna z najlepszych aplikacji do obsługi Translatora Google na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!