r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

6 lutego Forum IT w Warszawie z transmisją online

Strona główna Aktualności

Już za trzy tygodnie, 6 lutego w Warszawie odbędzie się konferencja Forum IT organizowana przez firmę IBM. Udział w niej jest bezpłatny, a dodatkowo, jak co roku, udostępniona zostanie transmisja online.

Forum IT to największa konferencja technologiczna, jaką organizuje firma IBM w Polsce. Konferencja składa się z sesji tematycznych oraz pokazów technologii na żywo, które są odpowiedzią na aktualne trendy oraz sytuację rynkową klientów. Do wyboru będą cztery równoległe ścieżki tematyczne, gdzie przedstawiciele IBM będą poruszać tematy związane z cloud computingiem, wirtualizacją oraz zarządzeniem informacją. Ostatnia ścieżka nazwana została "Okiem praktyka" i należy spodziewać się tam analiz konkretnych przypadków wdrożeń.

W tym roku odbędzie się już ósma edycja Forum IT. Udział w konferencji na miejscu w Warszawie jest oczywiście bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji. Jeśli ktoś nie może pojawić się osobiście na Forum IT, to możliwy jest także udział „wirtualny” za pośrednictwem transmisji online (również wymaga ona jednak rejestracji). Portal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.