r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

60 tysięcy egzemplarzy GTA V w 24 godziny od premiery — nowy rekord w Polsce

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Dzień debiutu rynkowego Grand Theft Auto V za nami, ale pewnie zastanawialiście się, ilu polskich fanów firmy Rockstar pobiegło wczoraj do sklepów, żeby przynajmniej postawić pudełko z grą już na półce, by po pracowitym tygodniu spędzić z nią weekend. Zamówień przedpremierowych wstępnie było 20 tysięcy, potem liczba ta podskoczyła do 30, a ostatecznie w pierwszym dniu sprzedało się u nas dwa razy tyle egzemplarzy gry.

Cenega, wydawca produktu na terenie Polski, cieszy się z nowego krajowego rekordu, bo mamy do czynienia z najszybciej sprzedającą się grą w naszej historii. Podkreśla, że chodzi o 60 tysięcy sztuk dzieła (na razie) wyłącznie przecież na konsole. Empik mówi o najbardziej spektakularnym otwarciu, jakie sieć pamięta. Media Markt i Saturn wynikami u siebie potwierdzają rangę tytułu. Dystrybutor przypomina przy okazji, iż tylko w nakładzie premierowym można znaleźć kod do odblokowania sterowca Atomic. Ja zaś dodam, że pojawiły się kody do gry, dzięki którym poczujecie w niej większą swobodę.


Aktualizacja, 19.08.2013 09:00

r   e   k   l   a   m   a

W pierwszym dniu gra zarobiła na siebie na świecie ponad 800 milionów dolarów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.