USA. Apple uruchamia nowe projekty na rzecz równości rasowej i sprawiedliwości

 • Wiecie a może faktycznie większość Amerykanów którzy są biedni to Afroamerykanie. A w USA tak jest że biedny na studia nie chodzi, no chyba że jest bardzo zdolny. Z drugiej strony wszystko co napisano powyżej też jest prawdą. Afroamerykanie są dobrzy ale dzieci w Chinach to tylko mięso do produkcji sprzętu Aplla. .. Widać że cały ten program wsparcia to tylko zagrywki polityczną i piar 'owa. Tak naprawdę z tego stypendium s korzystają dzieciaki Afroamerykanów zaangażowanych politycznie w podobne akcję(i dam głowę że to będą ludzie zaangażowani w działania partii Demokratycznej.Czyli coś jak w PL dzieci dygnitarzy zawsze mają lepiej a plebs niech zapierdala.
  16.01.2021 8:38

Scenowe starocie - Psychedelic by Virtual Dreams/Fairlight

 • Bardzo dziękuję z ten wpis, zawsze czekam z niecierpliwością na scenowe wspominki. Tym bardziej że sam uważam że The Party 1994 było jedną z ważniejszych imprez w historii Amigowej Demosceny.
  Ale Panie Sagraelski dziś to trochę pan poleciał "po sielach".
  Więc tak Fairlight coś tam łamał jeszcze kilka lat temu na konsole i Windowsa a sekcja na Pc i C64 są w czołówce demosceny i nadal bardzo aktywne. Nie wspomniałeś też że to demo tak naprawdę nie jest skończone :), ksywki autorów pojawiają się tylko w oknie cli... Czekam na kolejne artykuły, może teraz coś o scenie na PC pod Dos'a jak popatrzeć na http://www.pouet.net to ludzi bardziej interesują Amigowe produkcje, jest np. więcej komentarzy i dodane są linki do yt nie tylko z pozgrywanymi demami na emulatorach ale przede wszystkim na oryginalnym sprzęcie w przypadku PC Dos wygląda to znacznie gorzej. Przynajmniej jeżeli chodzi o polskie produkcje na Pc.
  Pozdrawiam.
  21.11.2020 1:17