r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

627.AM 1.9.3.8

Strona główna Windows Phone Biuro

627.AM to prosty organizer z funkcją budzika oraz pogodynki. Interfejs jest przyjemny dla oka oraz prosty w użyciu. W aplikacji nie ma podziału na kolumny, tak jak ma to miejsce w innych aplikacjach Modern UI.

Jako pierwsze w aplikacji widnieją notatki „do zapamiętania” zdefiniowane przez użytkownika. Pod spodem znajduje się wyświetlona godzina ustawionego alarmu, poniżej prognoza pogody na najbliższe 5 dni oraz wykres temperatur. Dalej jest skrót do ustawień, informacje o programie oraz alarm dzienny.

Jeżeli wyświetlane informacje o alarmie itp. zasłaniają notatki to, wystarczy zsunąć je palcem w dół aby zniknęły. Aby dodać nowy wpis wystarczy dotknąć symbolu „+”. Następnie wpisuje się treść notatki i można kliknąć zapisz, aby wpis się pojawił, lub ustawić przypomnienie. Aby dodać przypomnienie wystarczy kolorowe pole przesunąć palcem w dół. Pojawią się ustawienia takie jak data, godzina oraz występowanie wydarzenia (jeden raz, co tydzień, co miesiąc).

Kafelek 627.AM wyświetla na pierwszej stronie informacji na temat pogody. W prawym rogu widnieje liczba czynności „do zapamięta”. Na drugiej stronie kafelka znajdują się notatki.

Program jest dostępny w wersji darmowej z reklamami jak i płatnej bez reklam, której link znajduje się po kliknięciu w przycisk „Wszystkie wersje”

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.