ELISOFT Faktury

 • @Janwro (niezalogowany): Sprawdziłem program na swoim komputerze i podczas testów oprogramowanie antywirusowe ESS oraz NS nie wykryło żadnych podejrzanych zachowań zarówno podczas użytkowania aplikacji, jak również jej aktualizacji. Zapewne to fałszywy alarm ze strony mechanizmu heurystyki w programie antywirusowym, z którego korzystasz.

  Pozdrawiam.
  26.02.2015 22:04

BlueStacks App Player

 • @S (niezalogowany): Z całą pewnością nasz asystent pobierania nie przyczynia się do jakichkolwiek awarii systemu operacyjnego i nie zawiera szkodników. Zarówno korzystanie z niego, jak również instalacja dodatkowych komponentów (głównie o charakterze reklamowym) nie jest obowiązkowa i może być łatwo pominięta. Jeśli nie podoba Ci się sposób działania wspomnianego mechanizmu zawsze możesz pobierać pliki z naszej bazy w sposób standardowy z użyciem linków bezpośrednich. Sposobem na pominiecie asystenta pobierania jest również rejestracja konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu narzędzie to jest domyślnie wyłączone.

  Pozdrawiam.
  25.02.2015 16:29

Odkurzacz

 • @czolgu95 (niezalogowany): Plik pobierany ze strony producenta (lub z naszej bazy) jest w wersji starszej niż ta podana w opisie. Taka sytuacja ma miejsce z racji tego, że najnowsze wydanie dostępne jest w formie aktualizacji instalowanej bezpośrednio z programu - brak jest jakiegokolwiek pliku aktualizacyjnego, z poziomu którego od razu zainstalowałaby się edycja 13.5.3.1962.
  25.02.2015 16:13

GIMP

 • @cotojestdouja (niezalogowany): Zapewne chodzi Ci o nasz asystent pobierania, przy użyciu którego pobrałeś program z naszej bazy. Mechanizm ten może oferować różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające do instalacji na komputerze dodatkowych komponentów. Domyślam się, że przez nieuwagę nie odznaczyłeś/odrzuciłeś odpowiednich opcji co spowodowało instalację w systemie dodatkowych składników.
  18.02.2015 20:52

 • @Aang (niezalogowany): Zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (ulokowanych powyżej gwiazdek z oceną), które umożliwiają bezpośrednie pobranie programu z pominięciem naszego asystenta pobierania. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty reklamowe i przez to pomimo, że nie ma wśród nich wirusów, trojanów itp. oprogramowanie zabezpieczające często błędnie interpretuje go jako źródło potencjalnego zagrożenia.

  @Angelapol0123 (niezalogowany): Plik jest czysty. Przypuszczam, że do pobrania programu wykorzystałaś nasz asystent pobierania, który został zinterpretowany przez Twoje oprogramowanie zabezpieczające jako potencjalny szkodnik (dlaczego tak się stało wytłumaczyłem powyżej).

  Pozdrawiam.
  25.02.2015 16:19

Visual Basic

 • @sewer6 (niezalogowany): Spróbuj skorzystać z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną).
  18.02.2015 18:44

Mozilla Thunderbird

 • @venflon22 (niezalogowany): Zapewne wspomniany dodatek zainstalowałeś na swoim komputerze przez nieuwagę podczas korzystania z naszego asystenta pobierania. Mechanizm ten zachęca użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów (w tym np. rozszerzeń dla przeglądarki internetowej), jednak jest ona w pełni dobrowolna i może być łatwo pominięta poprzez odznaczenie/odrzucenie odpowiednich opcji. Jeśli w przyszłości chciałbyś pobierać pliki z naszej bazy z pominięciem wspomnianego asystenta to zachęcam do korzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu asystent jest domyślnie wyłączony.
  18.02.2015 18:22

Bullzip PDF Printer

 • @centi4554 (niezalogowany): Do pobrania programu wykorzystałeś asystenta pobierania czy linki bezpośrednie (powyżej gwiazdek z oceną)?
  18.02.2015 17:13

 • @anten (niezalogowany): Domyślam się, że skorzystałeś z naszego asystenta pobierania. Sprawdziłem i zapewniam Cie, że uważne postępowanie z wspomnianym mechanizmem pozwala uniknąć instalacji jakichkolwiek dodatkowych komponentów. Ponadto jeśli chcesz pobierać pliki z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich lub rejestracji konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu mechanizm asystenta jest domyślnie wyłączony.
  18.02.2015 17:16

 • @anten (niezalogowany): W przypadku komponentów reklamowych wyświetlanych w obrębie przeglądarki internetowej spróbuj wyłączyć, a następnie odinstalować wszystkie zbędne rozszerzenia dla przeglądarek w Twoim systemie. Jeśli i to nie pomoże opisz swoją sytuację szerzej na naszym forum dyskusyjnym.
  18.02.2015 20:48

NapiProjekt

 • @Anonim (niezalogowany): Nic nie kazujemy - to tylko jedna z form pobierania plików z naszej bazy.
  20.02.2015 17:54

 • @buc (niezalogowany): Alert ze strony oprogramowania antywirusowego Avast dotyczy zapewne naszego asystenta pobierania. Spróbuj pobrać plik poprzez linki bezpośrednie (powyżej gwiazdek z oceną).
  18.02.2015 16:59

FormatFactory

 • @Smutnyuser9348934 (niezalogowany): Twoja przeglądarka nie została uszkodzona. Przypuszczam, że przez nieuwagę zainstalowałeś na swoim komputerze jakiś dodatkowy składnik, którym mogło być rozszerzenie dla przeglądarki.

  Co do alertu ze strony oprogramowania antywirusowego, jakie zagrożenie zostało wykryte i w jakim pliku?

  Pozdrawiam.
  17.02.2015 17:38

ManyCam

 • @informatyk1988 (niezalogowany): Plik z programem jest czysty: https://www.virustotal.com/pl/file/9b28adfc10d34b81d29e969580d02e7f20598972b886b...

  Domyślam się, ze do pobrania programu skorzystałeś z naszego asystenta pobierania i to właśnie niego dotyczy Twój komentarz. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.). Warto ponadto wspomnieć, że ich instalacja nie jest obowiązkowa i może być łatwo pominięta poprzez odznaczenie odpowiednich opcji.

  Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

  Pozdrawiam.
  17.02.2015 16:42

MetroSidebar

 • @Makhbeth (niezalogowany): Domyślam się, że Twój komentarz dotyczy zapewne naszego asystenta pobierania (bo instalator programu nie oferuje żadnych dodatków). Mechanizm ten owszem zawierać może oferty sponsorowane o charakterze reklamowym, jednak ich instalacja jest opcjonalna i zależy od decyzji użytkownika. Wystarczy odznaczyć odpowiednie opcje.

  Jeśli chciałabyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

  Pozdrawiam.
  17.02.2015 16:30

MakeHuman

 • @shellt (niezalogowany): Domyślam się, ze do pobrania programów z naszej bazy skorzystałeś z naszego asystenta pobierania i to właśnie niego dotyczy Twój komentarz. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.). Warto ponadto wspomnieć, że ich instalacja nie jest obowiązkowa i może być łatwo pominięta poprzez odznaczenie odpowiednich opcji.

  Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

  Pozdrawiam.
  17.02.2015 16:08

Plasma 5.2 — „community design” w akcji

 • Drodzy Odyniec_Stary, e X t 7 3, dr.boczek i inni: Temat tej komentarzowej dysputy znacznie odbiega od tematu przewodniego tego wpisu, dlatego prosiłbym o przeniesienie tej w dużym stopniu prywatnej rozmowy np. na jakiś komunikator internetowy :-) Z góry bardzo dziękuję! ;-)
  17.02.2015 14:22

AOMEI Partition Assistant

 • @wigryn (niezalogowany): Domyślam się, ze do pobrania programu skorzystałaś z naszego asystenta pobierania i to właśnie niego dotyczy Twój komentarz. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.). Warto ponadto wspomnieć, że ich instalacja nie jest obowiązkowa i może być łatwo pominięta poprzez odznaczenie odpowiednich opcji.

  Jeśli chciałabyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

  Pozdrawiam.
  13.02.2015 0:51

CCleaner

 • @gregd (niezalogowany): Domyślam się, że do pobrania programu z naszego portalu użyłeś asystenta pobierania. Mechanizm ten może zawierać sponsorowane oferty o charakterze reklamowym, które zachęcają użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Nic jednak nie dzieje się bez naszej wiedzy - wystarczy podczas pracy asystenta odznaczyć odpowiednie opcje, a na komputerze nie zostaną zainstalowane żadne dodatkowe składniki. Jeśli chciałbyś na przyszłość pobierać pliki z naszej bazy z pominięciem wspomnianego asystenta zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu mechanizm asystenta jest domyślnie wyłączony.

  Pozdrawiam.
  13.02.2015 0:38

 • @Niezadowolony (niezalogowany): Próbowałeś skorzystać z programu AdwCleaner?

  Link do pobrania: http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html
  17.02.2015 16:32