6snap 3.2.0.1

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Snapchat to popularny serwis społecznościowy, w którym użytkownicy przede wszystkim wymieniają się zdjęciami. Jednak są one widoczne maksymalnie do 10 sekund. Niestety, nie ma oficjalnej aplikacja dla systemu Windows Phone, ale za to do dyspozycji jest nieoficjalna aplikacja o nazwie 6snap. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Z poziomu aplikacji można dokonać rejestracji nowego użytkownika, podając tylko adres mailowy, hasło oraz datę urodzin.

Po zalogowaniu się, od razu można zrobić zdjęcie. Z dolnej belki da się włączyć/wyłączyć diodę doświetlającą oraz siatkę z trójpodziałem. Aby przejść do skrzynki odbiorczej wystarczy kliknąć mały kwadracik po lewej stronie. Wyświetlą się wtedy nowe wiadomości oraz zdjęcia. Po wybraniu nowej pozycji, fotografia zostaje pobrana. Aby ją wyświetlić należy dotknąć i przytrzymać nazwę użytkownika. Zdjęcie wyświetlane jest przez czas zdefiniowany przez nadawcę.

Natomiast jeżeli z ekranu startowego aplikacji przesunie się palcem w lewo, to wyświetlą się wszyscy znajomi. Z tego miejsca możemy również dodać nowe kontakty.

W ustawieniach znajdują się informacje o profilu zalogowanego użytkownika, kto może wysyłać snapy, zobaczyć wpisy oraz informacje na temat samej aplikacji. Dotyczą one robienia zrzutów ekranu, kafelka itp.

6snap dostępne jest za darmo, lecz zawiera reklamy. Można je wyłączyć płacąc 4,49 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na mobilnego Windowsa? Użytkownikom pozostają tylko petycje

89
05.02.2016  •  Maciej Olanicki

Według danych z końca zeszłego roku, ze specyficznego komunikatora, jakim jest Snapchat, korzysta codziennie 100 milionów użytkowników, którzy udostępniają tam średnio niecałe 9 tysięcy zdjęć na sekundę. W tym gronie nie znajdują się jednak posiadacze urządzeń z mobilnym Windowsem. Ci postanowili właśnie zorganizować się i przedsięwziąć kroki w tej sprawie. W tym celu powstała petycja do twórców aplikacji. Do grona sygnatariuszy można dołączyć na łamach serwisu change.org, dotychczas zebrało się ich prawie 58 tysięcy, co trudno traktować jako zaskakująco wysoką liczbę biorąc pod uwagę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.10.2015 08:46

Mam Problemik ;(
Ściągnęłam 6Snap. na windows'a jak nacisnę ikonkę odrazu wywala mnie na inną stronę a tak wyskakuje ze przycisk Download ;( O co chodzi? Ja chce kozystac z tej Aplikacji !!!!!

  #3 28.12.2014 10:44

@1 (niezalogowany): czytałam,że póki co nie przywróca snapa ;-;

  #2 28.12.2014 00:58

No dokładnie. Wiadomo cokolwiek o przywróceniu funkcjonalności tej aplikacji?

  #1 20.12.2014 19:26

niestety w sklepie aplikacja nie jest już dostępna :/

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza