6tag 5.6.0.1

Strona główna Windows Phone Grafika
Pobierz program
lub zeskanuj:

6tag to nieoficjalny klient serwisu społecznościowego Instagram. Zapewnia dostęp do prawie wszystkich opcji oferowanych przez oficjalne aplikacje, dodatkowo jego autor dba o częste aktualizacje.

Aplikacja dzieli się na 4 kolumny w domyślnym widoku. Jest to po kolei: oś czasu, aktywność, odkryj oraz profil. Na dolnej belce znajdują się 3 przyciski. Pierwszy odświeża oś czasu oraz aktywność, drugim można przejść do aparatu, trzeci służy do szukania ludzi lub zdjęć po tagach.

Robienie zdjęć oraz kręcenie materiałów wideo jest bardzo proste, tak jak przystało na Instagram. Materiały można zarejestrować tylko w formacie 1:1 (kwadratowe). Można również zainportować zdjęcia z galerii. Pomimo iż jest to nieoficjalna aplikacja, to posiada wszystkie oryginalne filtry, które można nakładać na zdjęcie. Niestety na nagrane filmy nie można nakładać efektów.

Edycja nie ogranicza się tylko do filtru. Można zwiększyć kontrast (niestety, tylko automatycznie), dodać ramkę (zależną od filtru) oraz wykorzystać jeden z trzecg efektów rozmycia: ręczna ostrość, czyli wybrany okrąg zostaje ostry, wszystko poza nim jest zamazane, efekt makiet i całkowicie ręczne ustawianie ostrości (polega ono na ręcznym zamazaniu wybranych obszarów).

Wysyłanym zdjęciem, oprócz na serwis Instagram można podzielić się na Twittera, Flickra, Facebooka, Tumblra oraz na VK. Zdjęcie można również opatrzyć informacją, kto się na nim znajduje oraz dołączyć lokalizację.

W ustawieniach można edytować swój profil, zmienić ustawienia działania aplikacji w tle oraz zmienić ogólne działanie aplikacji wraz z motywem.

Przeglądane zdjęcia można udostępniać w sieciach społecznościowych lub za pomocą NFC. Poza tym zdjęcia da się zapisać do pamięci telefonu. Aplikacja w podstawowej wersji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rudy Huyn ratunkiem dla Windows Phone, którego porzucił nawet Instagram

56
31.08.2015  •  Mateusz Budzeń

Użytkownicy Windows Phone nie mają łatwo, na ich mobilny system nadal brakuje wielu popularnych aplikacji, a jeśli już jakieś są, to często odbiegają od wersji z Androida czy iOS. Taką aplikacją jest oficjalny klient Instagrama, który ciągle jest w fazie beta. Od kilku miesięcy nie pojawiła się żadna aktualizacja, co niestety w końcu skończyło się tym, że z aplikacji po prostu nie można korzystać. Serwis wmpoweruser.com informuje, że problem dotyczy wszystkich użytkowników aplikacji Instagram BETA. Nie mogą oni między innymi przejrzeć zdjęć wrzucanych przez znajomych, pojawią się także inne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mirosław1990   8 #2 23.09.2015 12:59

@msnet: To prawda. Korzystam z niego jak tylko kupiłem swoją Lumie 930.

msnet   23 #1 08.12.2014 16:49

Wg mnie najlepszy klient Instagrama na WP. Jest też klient oficjalny, ale to wciąż beta i działa dużo gorzej od 8tag.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy