6tin 6tin 1.5.0.1

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

6tin to nieoficjalna aplikacja społecznościowo-randkowa usługi Tinder. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Interfejs 6tin bardzo mocno nawiązuje do tego z oficjalnej aplikacji Tindera. Jest ładny i bardzo praktyczny. Opcje oraz czat ukryto po bokach okna główne. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe, co pewien czas podczas przeglądania profili ujrzymy reklamy u góry ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!