r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

6tin 1.5.0.1

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

6tin to nieoficjalna aplikacja społecznościowo-randkowa usługi Tinder. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

r   e   k   l   a   m   a

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Interfejs 6tin bardzo mocno nawiązuje do tego z oficjalnej aplikacji Tindera. Jest ładny i bardzo praktyczny. Opcje oraz czat ukryto po bokach okna główne. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe, co pewien czas podczas przeglądania profili ujrzymy reklamy u góry ekranu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rudy Huyn ciska gromy na Microsoft: zabijacie własną społeczność

57
OPROGRAMOWANIE 12.02.2016 | Maciej Olanicki

Rudy Huyn wśród społeczności programistów i użytkowników mobilnego Windowsa cieszy się niespotykanym autorytetem, który zawdzięcza bycie w awangardzie zabiegania o rozwój mobilnego systemu Microsoftu. Jest on nie tylko autorem licznych nieoficjalnych aplikacji, których brakuje w Windows Store, ale także aktywnym komentatorem kolejnych decyzji Microsoftu. Podzielił się on właśnie swoją kolejną opinią na temat działań korporacji, która z całą pewnością nie będzie dla niej powodem do zadowolenia. Zabieganie o wygodę użytkowników mobilnego Windowsa przejawia się przede wszystkim w jego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.