r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

7 Second Challenge Po Polsku 2.0.18

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

7 Second Challenge Po Polsku to ciekawa gra logiczno-zręcznościowa, w którą możemy grać ze znajomymi na imprezach. Sens rozgrywki jest prosty: każdy gracz ma siedem sekund na wykonanie dobieranych losowo zadań o bardzo różnym charakterze.

Galeria programu

Pomysł na zabawę w aplikacji jest prosty, ale bardzo wciągający. Na początku ustalamy liczbę graczy (co najmniej dwie osoby) i wpisujemy ich imiona lub pseudonimy. Następnie przechodzimy do właściwej rozgrywki, w której program losuje zadania do wykonania, np. zamknąć oczy i podrapać się po nosie, rozbawić osobę siedzącą obok itp. Na wykonanie każdego z zadań mamy siedem sekund. Gdy się uda, wówczas należy zaznaczyć to w aplikacji, za co gracz otrzyma punkty. Później kolejka przechodzi do kolejnego gracza. Wygrywa rzecz jasna ten, który zgromadzi największą liczbę punktów. To wszystko sprawia, że 7 Second Challenge Po Polsku może być świetną aplikacją np. na imprezy.

r   e   k   l   a   m   a

Łącznie w aplikacji przewidziano 700 zadań, ale tylko połowa z nich jest dostępna od razu. Kolejną połowę można zdobyć na rozmaite sposoby, np. zostawiając polubienie na fanpage'u twórców gry na Facebooku, a także płacąc nieco ponad 2 zł za dodatkowe paczki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Appteka, MICASA, f.lux, BetterPoints i Time-Lapse Tool – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 02.04.2016 | Anna Rymsza

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Appteka Aplikacja Appteka to pomysłowy sposób na kupowanie leków, także tych na receptę, znajdowanie tańszych zamienników i… odczytywanie legendarnego lekarskiego pisma przez farmaceutów. Wystarczy zrobić zdjęcie recepty. Zostanie ono wysłane i odczytane przez farmaceutę, a na tej podstawie w aplikacji pojawią się informacje o przepisanym leku i jego zamienniki, jeśli są dostępne. W aplikacji można przygotować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.