7 Second Challenge Po Polsku 7 Second Challenge Po Polsku 3.0.19

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

7 Second Challenge Po Polsku to ciekawa gra logiczno-zręcznościowa, w którą możemy grać ze znajomymi na imprezach. Sens rozgrywki jest prosty: każdy gracz ma siedem sekund na wykonanie dobieranych losowo zadań o bardzo różnym charakterze.

Pomysł na zabawę w aplikacji jest prosty, ale bardzo wciągający. Na początku ustalamy liczbę graczy (co najmniej dwie osoby) i wpisujemy ich imiona lub pseudonimy. Następnie przechodzimy do właściwej rozgrywki, w której program losuje zadania do wykonania, np. zamknąć oczy i podrapać się po nosie, rozbawić osobę siedzącą obok itp. Na wykonanie każdego z zadań mamy siedem sekund. Gdy się uda, wówczas należy zaznaczyć to w aplikacji, za co gracz otrzyma punkty. Później kolejka przechodzi do kolejnego gracza. Wygrywa rzecz jasna ten, który zgromadzi największą liczbę punktów. To wszystko sprawia, że 7 Second Challenge Po Polsku może być świetną aplikacją np. na imprezy.

Łącznie w aplikacji przewidziano 700 zadań, ale tylko połowa z nich jest dostępna od razu. Kolejną połowę można zdobyć na rozmaite sposoby, np. zostawiając polubienie na fanpage'u twórców gry na Facebooku, a także płacąc nieco ponad 2 zł za dodatkowe paczki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!