7+ Taskbar Tweaker 7+ Taskbar Tweaker 5.9.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

7+ Taskbar Tweaker (wcześniej 7 Taskbar Tweaker) to niewielkie narzędzie, umożliwiające dostosowywanie paska zadań w systemie Windows 7, 8 i 10. Z jego pomocą łatwo zmienimy zdarzenia wywoływane przez użytkownika m.in. przy użyciu myszki.

Program daje użytkownikowi możliwość zmiany reakcji systemu na podstawowe komendy wydawane przy użyciu myszki na pasku zadań. Potrafi on m.in. modyfikować zdarzenia wywoływane poprzez kliknięcie prawym przyciskiem lub "kółkiem" myszki na elementy na pasku zadań, przeciągnięcie elementu na pasek zadań, najechanie na element kursorem itp.

7+ Taskbar Tweaker umożliwia również dostosowywanie zachowania miniatur na pasku zadań, przypiętych do niego aplikacji, a także ustawień funkcji grupowania i scalania elementów. Przy jego pomocy wymusimy na systemie, aby pozostawiał na pasku zadań wolną przestrzeń oraz ukryjemy przycisk 'Pokaż pulpit'. Dodatkowo oferowany jest moduł Taskbar Inspector, dający większą kontrolę nad grupowanymi elementami.

Narzędzie jest bardzo proste i co ważne bezpieczne w użyciu. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu nie wprowadza ono żadnych zmian w rejestrze systemowym. Wszelakie zmiany polegają na "wstrzyknięciu" do systemu Windows odpowiednio spreparowanych bibliotek DLL.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!